Psycho II (1983)

Jedno z mala pokracovani, ktere se celkem povedlo. Pochopitelne, za jednickou to dost zaostava, ale atmosferu to ma. A Anthony Perkins byl stale ve forme!

Psycho (1960)

Naprosta klasika! Na tu dobu to musela byt neskutecna pecka. I po letech to funguje paradne. Pomalejsi rozjezd, ale od sprchove sceny se to patricne rozjede. Vynikajici rezie Mistra a genialni hudba Bernarda Herrmanna. Nebyt Tenkrat na Zapade, byla by to pro me nejlepsi filmova hudba vsech dob. Bez debat plny pocet! Remeslne dost mozna nejlip zvladnuty film vsech dob.

Nedotknutelní (2011)

9. nejlepsi film urcite ne, ale pobavilo to slusne. EDIT: Na podruhe uz to pobavilo o poznani mene.

Inkognito (1995)

Podle hodnoceni jsem cekal nekutecnou pecku. A hlavne poradne vostrou, kdyz teda kluci z Green Street byli tak mekky a "americky". Dostal jsem jen pribeh o zamindrakovanem policajtovi, ktery se chova jako absolutni dement, a z kteryho mi bylo postupem casu cimdal vic na bliti. Misto "kurevsky vostrejch typku" v radach chuliganu jsem se dockal neorganizovany bandy nesympatickejch individui, ktera pusobila spis komicky. Poradna bitka zadna. Zadna postava, ke ktere bych citil aspon trochu sympatie (mozna jeste obryleny policista, ktery mi pripominal Marka Taclika). Ovsem to nejlepsi prislo na konec. Neskutecne trapne obligadni a ultra lacine hajlovani, to jsem se uz fakt musel smat. Asi uz jsem na tohle starej nebo nejsem dostatecnej tvrdak. Podruhe uz urcite ne.

Opustit Las Vegas (1995)

Kdyz jsem to videl poprve, mel jsem z toho depku jeste druhy den. Napodruhe jsem se uz vice soustredil na herecke vykony a ten Nicolasuv je doslova strhujici! Oscara dostal zcela zaslouzene!

Plivu na váš hrob (2010)

Nebyt zbytecne pomaleho zacatku, vlastne cela pulka byla nudna, davam plny pocet. Protoze druha pulka je opravdu narez! Takhle ma vypadat pomsta!

Tenkrát na Západě (1968)

Vse uz tady bylo receno, neskutecny snimek s neprekonatelnou hudbou! Pro me zrejme nejlepsi film vsech dob, slzy jsou povinnosti.

Poslední mohykán (1947)

Film, ktery si pro sebe naprosto ukradl genius jmenem Jaroslav Marvan.

Tři Alberti a slečna Matylda (1994) (TV film)

Trio Donutil, Narozny a Novy me donutilo k slzam. Pozorovat ty tri neumetely v akci byl skutecne vynikajici zazitek. Pani Fialova jako vzdy na tripu a jako vzdy kouzelna. A v neposledni rade potesila pritomnost pana Lukavskeho.

Neznámý (2011)

Objektivne to na plny pocet asi neni, ale Liam byl natolik vybornej, ze proste musim ...