Expend4bles: Postr4datelní (2023)

Tak tohle bylo darebne spatny. Za triky by se davala vypoved na hodinu uz v osmdesatkach a vubec, celkove to pusobi tak, ze i kazdej dil Ulice ma vetsi rozpocet. Po technicke strance absolutni blamaz. Story dementni, ale to clovek tak nejak bere. Pruser nejvetsi je vyber hercu. Sly budiz, Lundgren uz pusobi dojmem popletenyho senila, zbytek do poctu. Ovsem vrcholem je angazovani Megan Fox, ktera vypada jakoby byla vytvorena umelou inteligenci. Ta na sobe nema namalovanej jeden, ale hned nekolik ksichtu. Nejusmevnejsi jsou ovsem jeji herecke kreace. Tak nejak mi to pripomina Shylu Stylez (R.I.P.) z dob, kdy porno tocily jeste prcatelny holky. Podobne uveritelny byly jeji pokusy o herectvi v uvodech scen pro BRAZZERS. Jenze zatimco Shyla to pote nekolikanasobne napravila svym vzdy profesionalnim a preciznim vykonem v uspokojovani muzskych protejsku, tohle koste pusobi tragikomicky v kazde sekunde na place. Takze ve finale davam jeden usmudlanej bod za Stathama, kterej se jakztakz snazi, ale i tak o hovne. Tohle vubec nemelo vzniknout.

To Catch a Killer (2023) odpad!

Zacatek slibnej, posleze ovsem dalsi z mnoha uvedomnelych agitek. Na bliti.

Oppenheimer (2023)

Po dlouhy dobe konecne spektakl, kterymu muzu dat plnou palbu. A to pritom Nolana obecne povazuju spis za mirne precenovaneho rezisera. Povedla se i hudba. Herci do jednoho vynikajici a Roberta Downeyho jsem vubec nepoznal. O kvalite filmu svedci, ze jsem ty tri hodiny dal na jeden zatah, coz je u me vec naprosto nevidana.

Saw X (2023)

Poslednich cca 20 minut poslalo celej film do sracek. Skoda.

Mluv se mnou (2023)

Horor a cerveny cisla? A na zaklade ceho jako? Mozna bych dal i dve hvezdy, kdyby tam hraly postavy, ktere by alespon vzdalene pripominaly neco jako herce. Australie platila vzdycky za vysokou kvalitu v ramci daneho zanru. Casy se holt meni. Ale aspon jim to, dle obsazeni, politicky mysli. A to se dneska pocita nejvic.

Muž, který stál v cestě (2023)

Moc rad bych dal lepsi hodnoceni, protoze Kriegeruv pribeh je opravdu zajimavy, ale nemuzu si pomoci - slo to natocit lip. Zda se, ze nebylo penez na rozdavani. Vyprava zadna pecka, staticka kamera, sporne vykonu nekterych hercu. Chvalim zvolene tema, ale Petr Nikolaev uz natocil pusobivejsi pecky. Töpfer nicmene vynikajici.

Invalida (2023)

Jo, takhle se to ma delat! Slovaci vyborne 👍 Holoska - Godla oba vynikajici. Tezce na pohodu film, u nas by tam zase nasrali Langmajera. Maduar na konci dustojna tecka 😁

Světlonoc (2022) odpad!

Ryzi definice odpadu. Jak tohle muze nekdo pustit do kin v tak mizernym technickym provedeni, to je mi fakt zahadou. Ke scenari a rezii nema cenu se vyjadrovat. Je to naprosta sracka po vsech strankach. Velka "umelkyne" Nvotova patrne mirila na festivaly, ale pro normalniho cloveka naprosto nekoukatelna curakovina.

Únos letadla (2023) (seriál)

Blbejsi unosce uz jsem douho nevidel. Tezce nadhodnoceno 🤦‍♂️