Hranice lásky (2022) odpad!

To nejhorsi, co jsem videl za posledni dobu. Respektive ta pul hodina, co jsem zvladnul. Dal to neslo. Polskej uchyl se jede seberealizovat do Cech a cesky (ne)herci, v cele s neuveritelne odpornou Wagnerovou, maj pocit, ze delaji velky umeni. Obludna curakovina na bliti. Hofmann s Cermakem uz taky klesaj niz a niz ...

Volha (2023) (seriál)

CT se nam timto serialem zrejme snazila naznacit jak moc si mame vazit novinarskych karikatur typu Fridrichove, Wollnera, Zelezneho, Augustove a spol. Ja rikam najdi pet rozdilu. Vim leda tak o jednom - Moskvu vystridal Brusel. Jinak jsou na Kavcich horach porad ty stejny kreatury. Takze jo, herecky vykony cajk atd, ale za tu angazovanost, placenou z kapes nas vsech, nemohu jit vys, nez na tri hvezdy.

Vyproštění 2 (2023)

O malinko slabsi, nez jednicka, ale furt na pohodu. Akce dobra a jedna hvezna navic za Severni Cechy. Pardon, Gruzii 😁

Pět let (2022) (seriál) odpad!

Dalsi uvedomela agitka CT, placena z nasich dani.

Malum (2023) odpad!

Original z roku 2014 me neurazil, ale tohle se nedalo. Zejmena diky hereckym "vykonum" nedokoukano.

John Wick: Kapitola 4 (2023)

Nesnesitelne dementni film s nesnesitelnou stopazi, kterej jsem ale paradoxne tentokrat dokoukal do konce. Ale byla to rehole, Reeves by mi mel poslat nejaky odskodneni. Zajimavy je, ze cim starsi tenhle clovek je, tim horsi je herec. Vetsinou to byva opacne ...

Sisu (2022)

Poctivej moderni western, kterej se nebere vazne a to samy ocekava od divaku.

Pohlreichův souboj restaurací (2023) (pořad)

"Jedeme, guys! Chop chop!" Kdyz jsem toho uchyla slysel poprvy, nekdy tusim v 6. dile, bylo mi jasny, ze o vitezi teto podivnosti je rozhodnuto. A pochopitelne jsem se nespletl. To jsou ti moderni progresivni kuchtici ze zkusenostmi ze zahranici, ty ma Zdenek rad. Zdendu strasne rad posloucham v podcastech, protoze mi kolikrat mluvi z duse. Ale tohle byl jasnej kalkul. Cilovka? Burani z malomest, kteri se nechteji smirit se svym spolecenskym statusem, a tak si jednou za rok zajedou na ten fine dining, protoze to se prece musi. Svuj oblibeny smazak si daji zase za tyden, ale Instagram si zada svy!

Děti Nagana (2023)

Sympaticka snaha, ale my tyhle sportovni filmy proste neumime 🙁

Air: Zrození legendy (2023)

Damon a Affleck jsou holt sikovny ogari. Zase ukazali jak se ma delat filmarina. Zadny superhrdinove, prisery z vesmiru, super efekty a podobny picoviny - proste "jenom" dobrej pribeh. K tomu si to sami odehraji, pridaji spolehlivyho Batemana a je vymalovano. Tleskam!