Smrtelné zlo: Probuzení (2023)

Jako horor to nefunguje diky panoptikalnim hereckym vykonum. Technicka stranka v poradku, ale v tocit v tyhle dobe podobne snimky uz nema za mak smyslu.

Operace Fortune: Ruse de guerre (2023)

Spousta kecu a temer nulova akce. To asi neni to, co ocekavam od filmu se Stathamem. Celou dobu jsem cekal,  kdy to uz konecne poradne rozbali a najednou byl konec. Urcite nejslabsi Guy Ritchie.

Hrana zlomu (2021)

Strasne rad bych dal vic, ze sympatie k tvurcum a taky za tilko Pavly Gajdosikove. Nicmene pravda je takova, ze byt to zahranicni film, tak to vypinam po deseti minutach.

Dobré ráno, Brno! (2023) (seriál)

Parkrat jsem se zasmal, ale od Prusinovskeho cekam vic. Brno holt neni Most.

Sedm schodů k moci (2023) (seriál)

Zrejme zatim nejlepsi pocin, co kdy Prima vyrobila 👍 Podzimkovou vubec nemusim, ale tady zahrala vyborne. Vyoralek tradicne bezchybny a pozitivne prekvapil i Batek. Hodne dobry!

Párty Hárder: Summer Massacre (2022)

Ke konci uz to, pomerne logicky, ztracelo dech. Nicmene zasmal jsem se nejednou, hlavne kdyz byl v akci pan doktor 🤡

Párty Hárd (2019)

Ale jo, na pohodu 😁 Urceno ale pouze pro specificke publikum, s rodici bych se na to nekoukal ... Jinak Adam Ernest v posledni dobe jede bomby vsude, kde se objevi!

Infinity Pool (2023) odpad!

Tenhle reziser je hroznej curak. A nejhorsi je, kolik lidi mu ty jeho curakoviny zere. Tentokrat jsem vydrzel hodinu, fakt jsem to zkusil poctive. Kolosalni nesmysl.

Zapretnaja zona (2020)

Za vitany detox od negru, bukvic a spol, prihazuji jednu hvezdu navic.

Pluk mizerů (2022) (seriál)

Tohle je tak strasne cool, az jsem na to uz starej. Respektive na podobne "mrte husty typky" - vsude jich je beztak jak sracek.