Gumy (2022) (seriál)

Hodne velky prekvapeni. Cekal jsem nesmysl, ale naopak jsem se kralovsky bavil. Krajco jede neskutecny bomby, Svehlik v atypicke roli jakbysmet a Simcik tohle duo absolutnich retardu precizne doplnuje. Casting se fakt povedl!

Úsměv (2022)

Zacatek vypadal solidne, ale pak to slo cely do prdele. Tragickej casting, hlavne to ujeceny koste v hlavni roli, to se nedalo. Propadak.

Candy: Smrt v Texasu (2022) (seriál)

Prijemny prekvapko! Spis psychologicka vec, ovsem posledni dil i celkem solidni brutalita. Jessica Biel fenomenalni vykon, prijde mi cimdal lepsi. Celkove vyborni herci a Timberlake jako zastupce serifa fakt k nepoznani.

Šťastně až do smrti (2022)

Chvilemi skoro jak od Hitchcocka! Moc dobre natocena danska jednohubka s vynikajici Sonjou Richter.

Střídavka (2022)

Az prekvapive spatnej film i pres dobre obsazeni. Vubec to na me nefungovalo a na Polivkovou zacinam bejt uz pomalu alergickej. A Holubova radsi no comment ...

Lovec hlav (2022) odpad!

Pravdepodobne nejhorsi western, co jsem kdy videl. A to jsem kurva fanousek tohoto zanru!

Barbar (2022)

To si delate prdel s tim hodnocenim? 74% ty kravo. Prvni pul hodinu jsem si rikal, ze by to mohla byt dobra kulisarna. Ovsem, co se delo pak, to jsem myslel, ze mam vlci mlhu ... Neuveritelna demence vsech zucastnenych i te panimamy s vytahanyma ctyrkama.

Na západní frontě klid (2022)

Na Zapadni fronte klid nebyla nikdy moje nejoblibenejsi kniha od Remarqua. Tri kamaradi nebo treba Cerny obelisk povazuji za mnohem lepsi veci. Nicmene jsem si samozrejme od tohoto snimku sliboval mnohe. Trochu me varovala produkce Netflixu, ale nakonec to byly zbytecne obavy. Film je povedeny, ale zvlastni. Podobne jako kniha. Zaver upraven, ale nikoliv rusive. Valecne akce natoceny paradne, ale chtelo to kratsi stopaz. Kazdopadne v ramci zanru extraliga.

Neznámí (2022)

Atmosfericka pecka s vybornymi herci. Prekvapeni od Netflixu po sto letech!

Všechno, co miluješ (2022) (seriál) odpad!

Norsti pokrokovi svazaci ukazuji prostrednicek vsem normalne smyslejicim lidem, kteri se v dnesni dobe nazyvaji nacky. Pri scene, kdy modrooka blondata Norka skotaci na trampoline s nejakou kofolou odnekud z Bangladese, nezustalo ani jedno oko suche.