Marťan (2015)

Není to taková emoční bomba jak Interstellar,ale stejně si Marťan získal mé srdce a to v momentě,kdy začal hrát David Bowie. Matt Damon,you are my hero. Ridley Scott? So are you!

Strážci Galaxie (2014)

Skvělé písničky na odlehčení celkem dost akčního děje,Chris Pratt taky nebyl špatný,ale stejně to nakonec byla průměrná podívaná,ať už kvůli mě ne přilíš zajimavému ději,nebo kvůli tomu,že se to odehrávalo ve vesmíru (jsou to strážci galaxie,duh).

Špinavý trik (2013)

Skvělej Bale,Adams,Cooper,Lawrence a spol.,skvělý písničky (od Eltona až po klasickej jazzíček),ale dějově úplně o ničem.

Gauneři (1992)

Umění je zabavit člověka na hodinu a čtyřicet minut,když jediný co mu dáte je v podstatě jeden pokoj a pár flashbacků. Tarantino,miluju tě.

Stranger Things - Kapitola sedmá: Kousnutí (2019) (epizoda)

To clear things up in my head,musím říct,že i přes naprostou nechuť se podívat na třetí sérii,byla asi hned po té první ta nejlepší. Spousta skvělých hlášek,momentů a scén,noví přírustci do Stranger Things byli fakt kůl a taková ta mystičnost celého Stranger things stále zůstala,ba dokonce bych řekla i gradovala. Co se týče finále,jakožto posledního dílu třetí série,nezůstalo ani jedno oko suché a to i když jsem si říkala,že brečet nebudu,nebudu a nebudu. Spoiler ahead -- když Hopper a Billy umřeli,říkala jsem si 'to je jako ono? to je to co mě má rozbrečet?',pak ovšem El vzala do ruky proslov od Hopperse a here we go,to prostě nešlo se udržet. Posledních pár minut na Kamčatce,které bylo jasným blikajícím červeným světélkem,že se můžeme těšit na čtvrtou sérii,mě naprosto nasralo.Však to poztrácí veškerý smysl..Ale tak co,když to vydělává,right.

Donnie Darko (2001)

Sice si to budu muset pustit asi tak minimálně 6x,abych to pochopila,ale neuvěřitelnou atmošku a nádech filmu nepřebije nic. Navíc,na co to potřebuješ chápat,když to můžeš cítit. Džejk Džilenhól je faaaantastickej.

Před soumrakem (2004)

Achjo,i když Ethank Hawke už není takovej fešák jak v jedničce a Julie Delpy nemá tak nádhernej francouzskej přízvuk,stejně to má své kouzlo a už jenom fakt,že se díváte 80 minut v kuse na naprosto běžnou (ač nádhernou) konverzaci vypovídá,jak je ten film vlastně neuvěřitelný.

Birdman (2014)

Mám ráda divný filmy. Ještě když v nich hraje Eďa N. a Míša K.

Černé zrcadlo - Rachel, Jack a Ashley Too (2019) (epizoda)

Mně se to líbilo! Nebylo to sice vůbec starý dobrý Black Mirror,ale vidět Miley Cyrus v jejím lehce autobiografickém díle (Hannah Montana) se mi prostě fakt líbilo.