Sousedi (2014)

,,Buď chlap a podoj mě!’’ Tyhle komedie,ve kterých se objeví v hlavních rolích Seth Rogen a nějakej z bratrů Francových,jsou skvělý. Je to totální úlet,ale z neznámých důvodů máte na hodinu a půl o záchvat smíchu postaráno. Taky cením zmínky o filmech (taxi driver,baleXkeaton) a sakra krásnýho Dejvíčka.

Nespoutaný Django (2012)

Zlatý Tarantinovy ručičky. Těžko na tomhle filmu něco vytknout. Za to je tu nespočet věcí,které stojí za zmínku,ať už to jsou famózní výkony Foxe,Waltze (Schultz>Landa),L. Jacksona a diCapria,úplně úžasná hudba a nebo skvělá westernovská atmoška.

Benny a Joon (1993)

Such an iconic movie! Ať už na mě udělala dojem hudba,nádhernej úleťák Depp,modrooký Aidan Quinn nebo bláznivá avšak milá Masterson,tenhle film je prostě skvělej.

Truman Show (1998)

Tomuhle není co vytknout,naprosto originální a skvělej film. Hlavní role Jimovi Carreymu sedne,jako by na něho byla ušita. Jeden z filmů,který neomrzí a můžete se na něho dívat pořád.

Slídil (2014)

Jestli vás tenhle film neznechutí a nebude vám po něm psychicky blbě,asi s váma nebude něco v pořádku. Jake Gyllenhaal podal tak skvělý výkon,že ho už asi nikdy neuvidím jinak,než jako sociopata Loua. A to jsem ho měla tak ráda. Skvělý,skvělý a zase skvělý.

Můžete mi kdy odpustit? (2018)

Konečně někdo natočil film o tom,že i žena se může ke slávě a úspěchu dostat nelegální cestou (i.e. stát se goodhearted villain). Velmi zajímavě zpracovaný film,který mě příjemně překvapil. Zahořklé duo McCarthy a Grant jsem zbožňovala od první chvíle,kdy se potkali v hospodě a finální scéna s ''Dorothy Parker'' byla skvělá.

Vice (2018)

Ze všech nominovaných filmů na Oscara,je to právě Vice,na který jsem se chtěla podívat nejméně. Nakonec to nebylo tak strašné a první polovinou jsem byla dokonce až nadšena. Pak se to ale začalo rozjíždět a já jsem měla ve všem zmatek. Nejlepší na celém filmu byl samozřejmě Christian Bale,který se ovšem do každé své role ponoří na 101%. Občas jsem měla problém věřit tomu,že to je fakt on a ne postarší americký politik. Sam Rockwell,Steve Carell a Amy Adams byli taky fajn,ale stejně bych si to už znovu nepustila.