Gangy z Birminghamu - Epizoda 6 (2013) (epizoda)

Jak poznáte skvělej seriál? Že každým novým dílem si říkate,že zrovna tendle díl je nejlepší. Mazec! Jsem zvědavá na druhou sérii.

Gangy z Birminghamu - Epizoda 4 (2013) (epizoda)

Spoiler!What a fucking bitch?! Doteď jsem tu Grace nějak nehrotila ,ale teď!? Asi zatím nejemotivnější moment z těch 4 dílů,když Ada porodila a přišel Freddie.

Láska a smrt (1975)

Tenhle film od Allena je zatím můj nejoblíbenější. Hrozně jsem se zasmála, nad filozofickými úvahy popřemýšlela (life means suffering) a nad Diane Keaton a Woodym Allenem rozplývala. ‘‘I love you but I am not in love with you.’’

Alibi na klíč (2017)

Pohodová komedie,kde jsou lepší,ale taky horší momenty. Jednu minutu se válíte smíchy a další už si říkáte,jestli to není už moc.

Ace Ventura: Zvířecí detektiv (1994)

Fajné. Kdo nemá rád Jima Carreyho a jeho ksichtíčky a mimiku,asi se mu to líbit nebude...určitě se mu to líbit nebude. Já jsem se ale nasmála. ,,all righty then!’’

Trainspotting (1996)

Skvělý film,který se na prvních pár chvil tváří jako propagace drog,ale pak vám dojde,že to tak samozřejmě není. Moc se mi líbila hudba a ten skotskej přízvuk,to prostě nerozumíte ani slovo.

Sněhulák (2017)

No,hroznej zmatek,miliarda jmen,asi sto mrtvých a dějová linka téměř žádná. Stejně to byla ale vcelku zajímavá podívaná.

Gangy z Birminghamu - Epizoda 1 (2013) (epizoda)

Peaky Blinders mě naprosto dostalo! Musím dát pět hvězdiček a to hned z pěti důvodů. 1) Za asi nejdokonalejší stvoření,které jsem kdy viděla,toť Cillian Murphy. 2) Za naprosto skvělou atmosféru Anglie 20.let 20.století. 3) Za tu kameru,barvy,výpravu,střih,nádech. 4) Za děj,který se zatím nastínil jen tak ''jako'',ale jsem si jistá,že se to během dalších dílů rozjede na 100%. A v neposlední řadě 5) Za libozvučný,nádherný a nepřekonatelný britský přízvuk,kterého se nedokážu nabažit!!