Omámení a zmatení (1993)

Alright alright alrighttttt. Skvělej pohled na bezstarostný mládí,děcka co hulí trávu a popíjí pivečko a starší středoškoláky co šikanují ty mladší. Jason London je gorgeous a blonďatej Mcconaughey naprosto skvělej. jo a málem bych zapomněla na ty legendární písničky!!

Volný den Ferrise Buellera (1986)

Love it! Matthew Broderick byl senza čupr klasa,trio spolu s Alanem Ruckem a Miou Sarou bylo taky fajnučké a třešnička na dortu byla už jen Jennifer Grey. John Hughes prostě uměl. Filmy ze střední školy mu holt fakt jdou a dokonce se u nich i pobavíte!

Sierra Burgess je marná (2018)

Netflix tento rok přišel s třemi mými srdovkami! To all the boys I've loved,The Kissing booth a teď Sierra! Musím říct,že tahle srdcovka je moje nejoblíbenější. Takový víc real než To all the boys I've loved a trošku míň kýčový jak The Kissing Booth. Hrozně milý film,který uvidite ne jen jednou. Teda pokud máte za své guilty pleasure teen romcom jako já:))).

Zatímco jsi spal (1995)

Jee to bylo tak hezký. Bill Pullman byl naprosto nádhernej a Sandra Bullock jako vždy excelovala. Navíc jsem totálně dostala vánoční náladu. A to je říjen.

The Disaster Artist: Úžasný propadák (2017)

Až vyrostu,chci být jako Tommy Wiseau. Jelikož The Room je pro mě kult a bratry Francovy prostě miluju (i když tbh nevím, kdo tady vypadá hůř),The Disaster Artist je pro mě skvělej dokumento-film-komedie. Jo,není to The Room a nikdy se tomu ani nepřiblíží (a co jo?),ale natočit film o člověku,o kterém téměř nikdo neví nic víc,než že natočil jeden z nejhorších filmů všech dob,chce koule. Ještě že je James Franco má a udělal z toho skvělou podívanou. Fajn náhled do zákulisí ikonicky příšerného filmu. Bonus už je jen Seth Rogen,Zac Efron a Josh Hutcherson.Asi se jdu znovu podívat na The Room.. Hi mark!

Do naha! (1997)

Celou dobu to byla taková lehce nadprůměrná komedie o týpcích,kteří prostě nemají peníze, a tak se dají na striptýz. JENOMŽE ten konec byl tak hilarious a fantastickej,že prostě nemůžu jinak. Smála jsem se jak blázen,fakt žejo. Jo a výběr hudbičky skvělej!

Čtyři pokoje (1995)

Prvních dvacet minut jsem si říkala ,,wtf,co to jako je’’,pak se to změnilo na ,,tyvole,to je sakra dobrý’’. Skvělá fraška,u které jsem se fakt nasmála. Třetí povídka definitely my favorite!

Život je krásný (1997)

Tohle je prostě tak nádherný a zároveň dojemný film,že se přistihnete,jak brečíte a ani nevíte,kdy jste s tím začali. Skvělé herecké výkony,dojal mě jak samotný Beligni tak nádherná Nicoletta Braschi a v neposlední řadě i malý Džosue.

Ladíme! (2012)

Tohle je moje klasika a nikdo mi ji nevezme! Je to možná hloupý a trapný,ale ten fckng riff-off a celkově acapella písničky jsou pro mě prostě legendární. Husina téměř u každýho vystoupení. Je to trapný? Možná. Ale je mi to sakra fuk.