Gangy z Birminghamu - Epizoda 1 (2016) (epizoda)

Co se stalo? Já,jako naprostý milovník první a druhé série,jsem fakt zklamaná. Jo,po vizuální stránce je to krásné,ale děj se tentokrát trošku nepovedl. Prvních deset minut jsem byla nadšená,romantika jak má být,žejo. Pak začal hlavní plot s Ruskem,kdy teda ne že by mě nezajímal boj bolševiků s přívrženci cara (ba naopak!),ale prostě se mi to tam jaksi nehodí/nelíbí. Jestli boj v Rusku bude téma třetí série tak nevím nevím,čéče.

Proč právě on? (2016)

Taková celkem fajn komedie. Občas ty vtípky byly už on the edge,ale naštěstí to vyrovnali Kissáci a James Franco.

La La Land (2016)

Upřímně jsem od La la landu očekávala to nejhoší.Jelikož jsem v hlavních rolích viděla Goslinga a Stone,celkem jsem se zhrozila,protože ani jeden z nich není můj oblíbenec,kór když budou hrát spolu. Navíc to byl muzikál,což (pokud to nejsou klasiky,to je moje libůstka) jde mimo mě. Nakonec to teda nebylo zas tak hrozný,ale pokaždé,když se mi v hlavě vyrojila myšlenka typu ''Hele,to je vlastně celkem fajn'', okamžitě zase zmizela,protože se tam vždycky objevila nějaká volovina (například se začali vznášet?). Hezky barevné to bylo (možná až trošku moc),asi jsem přestala mít averzi vůči Goslingovi (k Emmě teda,bohužel,ještě ne) a hudba byla taky celkem fajn (takových 31% bych byla ochotna si pustit ještě jednou). Všechno zachránil i konec,který jsem probrečela.

Gangy z Birminghamu - Epizoda 6 (2014) (epizoda)

Holy fooking shiiiiit. Neuvěřitelnej závěr série,napětí jak sviň a poslední větu Toma Shelbyho beru vážně. Jo a Arctic Monkeys na konci jenom taková třešnička na dortu.

Gangy z Birminghamu - Epizoda 5 (2014) (epizoda)

Začátek absolutní bomba,jsem nestačila zírat,co se dělo. Konečně ,když to začínalo vypadat s Tomem Hardym slibně,se ukázalo, jakej je vychcanej zmrd. Nojo,co se dá holt dělat. Sad fact: Celou dobu se těším na Grace a pak,když konečně přijde,jsem zklamaná.

Gangy z Birminghamu - Epizoda 2 (2014) (epizoda)

Velmi příjemné překvapení nové postavy,kterou ztvárnil Tom Hardy! Ten přízvuk je sice tak šílený,že rozumím každý pátý slovo,ale za mě peckaaa. U scény dopisu od Grace jsem totálně řvala a u pobitého Tommyho v nemocnici též. Uff,začíná se to rozjíždět!

Notting Hill (1999)

Je to kýč,je to pohádka,ale je to nádherný.

Máš ji! (2018)

Vtipný mi to teda určitě nepřišlo,Eda Helmse fakt v lásce nemám a hodina a čtyřicet minut byla fakt too much. Přesto ale (spíš za nápad skutečných ,,hrdinů’’ ,než za filmové zpracování) se na to jakž takž dalo koukat,no.. Jo a ta Amy Adams nebo Isla Fisher (nevím,obě jsou úplně stejný) mě teda naprosto vytáčela.

Tajemná vražda na Manhattanu (1993)

Prostě duo Keaton a Allen je naprosto legendární. Můžou spolu hrát v jakémkoli filmu od Allena a stejně vás to bude neskutečně bavit.Samozřejmě,Allen sám o sobě je neskutečný člověk,který má prostě talent na tyhle neobyčejně obyčejné povídačky. Skvělý.