Psycho (1960)

Husina! I přesto,že je film starý skoro neuvěřitelných 60 let,ve mně vzbudil vše,co vzbudil v lidech z úplně jiné a starší generace. Hitchcock je pro mě navždy jedničkou hororu. A jo a jo a joo.

Ztraceno v překladu (2003)

Já vůbec nevím,jak to hodnotit. Měl z toho taky někdo depku jak já? Hrozně zvláštně natočený film,všechno tmavé,ponuré,depresivní..Ale zase na druhou stranu se mi to strašně líbilo a teď když o tom přemýšlím,pustila bych si to hned znovu. I přesto,že nemám ráda Billa Murraye (vím,že ho to fakt mrzí) tak se mi v tomhle filmu hrozně líbil,stejně tak jako Scarlett Johansson,ale ta je prostě tak krásné stvoření,že to jinak nejde..

Nebezpečné myšlenky (1995)

Takový lehký nadprůměr,nic z čeho bych byla ultra odvařená,ale vcelku zajímavá podívaná.

Anna Karenina (2012)

Tenhle film je pastva pro oči. Po vizuální stránce prostě naprostá skvost. Kostýmy,výprava,kamera a nádherný,NÁDHERNÝ Aaron Taylor Johnson (modlila jsem se za co nejvíc scén s ním). Se zpracováním příběhu od Tolstého už to tak horké nebylo,měla jsem pocit,že to sleduju nejméně čtyři hodiny a děj se cca od konce první poloviny táhl. Taky musím přiznat,že kdybych nevěděla před sledováním filmu o čem je Anna Karenina,asi bych byla dost zmatená a nevěděla bych,co se děje. Keira Knightley je nádherná talentovaná žena,ale tady mi přišla taková nemastná-neslaná a celkově na mě nedělala dobrý dojem. Nebýt A.T.Johnsona,dám takový lehký průměr,ale že je to on a jeho skvostá bílá uniforma,přidávám o hvězdičku víc. Co dokáže láska,že..,,You can’t ask why about love.’’

Otázky a odpovědi (1994)

Tak to bylo super! Mám slabost pro filmy podle skutečných událostí a tenhle film je názornou ukázkou proč. Svižný,místy i vtipný a napínavý film,kde vlastně nevíte,komu máte fandíte a jestli je to všechno morálně správné. Ralpha Fiennese naprosto zbožňuju,taková nevinná tvářička predátora. Redford nejenom že umí hrát,on asi i umí režírovat,čéče. Jo a ta chybějící jedna hvězdička je za poměrně málo záběrů ze samotné soutěže. Když už tam byly,tak jenom probleskly a zase byly fuč.

Pošli to dál (2000)

Malý Haley Joel Osment je prostě stoprocentní garance úspěchu. Jestli vás nedojme jeho smutný pohled,tak ani roztomilá malá štěňátka. Jo a co by byl film bez Thomase Newmana?

Má mě rád, nemá mě rád (2010)

To je prostě tak jednoduché a kýčové,že to je tak krásné!!! Mohla bych se na to dívat pořád

Láska přes internet (1998)

Krásná romantická komedie. Meg Ryan a Tom Hanks jsou spolu prostě senzační.

Bába z ledu (2017)

Jedoduchý příběh ze života,který si v budoucnu určitě ještě pustím. Skvělé jak po herecké stránce (nejvíc se mi líbil Nový a Neužil),tak po té dějové.