Čtyřicítka na krku (2008) (TV film)

Nezávázná chujovina. Nic víc,nic míň. Pro mě naprosto neatraktivní Heather Locklear neboli ‘trošku obličeje na plastiku’ jako čtyřicátnice,která sbalí mladýho týpka. Hrozně originální příběh,fakt. Dialogy kamarádek mě nestačily udivovat,chlápek kterej si hlídá kalorie jakbysmet..Jo a málem bych zapomněla na ‘jeho přítelkyně je vlastně jeho ségra’ klišé. Dám tomu dvě hvězdičky za krásné kýčové teplé prostředí a za toho borca,ten by šel..

Top Gun (1986)

Úplně nemusím tady ty filmy o letounech a tak,ale zase můžu Toma Cruise v uniformě,takže.. Jo a soundtrack ,,Take my breath away’’ je prostě legendární!

Rudá volavka (2018)

Jedno slovo : DO PSÍ PRDELE! Aha,to je víc slov,ale dokonale to shrnuje moje pocity. Jennifer byla naprosto neskutečná,jak po herecké stránce,tak po vizuální (god ta je tak nádherná!). Další mně neznámí herci (krom teda Jeremyho Ironse) mi hráli do noty a dívalo se na ně jedna báseň. Prostě hajzl,co vypadá jak hajzl,hrál hajzla a fajn týpek,co vypadá jak fajn týpek,hrál fajn týpka (plus ještě hezkýho kurňaaa). Jinak nechutné záběry jsou pro Francise asi slast,ale ve mně evokovaly dávivý reflex a odpor. Ne to zas ne,ale,kámo,vždyť on ho mučil škrabkou na brambory. Fuj fuj fuj. Ale i přes nechutnosti tam těch pět hvězd dát musím,páč jsem film zhltla na jeden nádech (plus nepočítám to,jak dlouho se bude ještě vstřebávat).

Stranger Things - Kapitola první: Šílená Max (2017) (epizoda)

Lepší začátek do druhé série si asi nedokážu představit! Setkáváme se starými tvářemi,potkáváme i nové,znovu se podíváme do Upside down a zase se pobavíme nad vtípkama Dustina,to všechno za jeden díl. Já jsem content teda.

Bosé nohy v parku (1967)

Redford a Fonda jsou spolu prostě skvělí! Taková svižná romantická komedie,kterou neuvidíte jenom jednou. ,,Six days does not a week make.’’

Sedm psychopatů (2012)

Ondro,na to se podívej! Great,great,great. Woody Harrelson&Sam Rockwell are slaying it! I když se mi daleko víc líbily Billboardy,McDonaghovi se nemůže upřít,že je ve svém oboru prostě fakt skvělej. Humor,hlášky,nechutné záběry,krev-jojo,zlatej McDonagh.

Ulice (2005) (seriál)

Nedávám odpad jen z úcty k mé babičce.

Mechanický pomeranč (1971)

Tohle je prostě Kubrick. Velmi znepokojující film,který se vám vryje do paměti, a těžko na něho zapomenete,i když byste třeba chtěli. Kubrick byl prostě výjimečný a famózní režisér,který věděl co dělá,a jste přesně tam,kde on chce.

Coco (2017)

To byla nádhera! Asi nejkrásnější animák,který jsem za poslední dobu viděla! Nekonečně dojemný,nádherný,vtipný a originální film o ,,druhém břehu’’,který vás prostě musí nadchnout. Písnička ,,Remember me’’ a další jsou jen třešnička na dortu!

Blbý a blbější (1994)

No tak proč tenhle film má 72%,to mi hlava nebere. Neviděla jsem nějaký jiný film? Nejhorší role Jima Carreyho,to jako na 100%. Při sledování ani známka po nějakém humoru,můj (ne)smích to teda dokazoval.. Nesmyslný děj,nesmyslný humor,nesmyslný všechno. Ráda se zasměju,ale když není u čeho,tak je to těžký. Aspoň jedna hvězdička za úctu ke Carreymu,i když teda nevím,nevím..