Věřte nevěřte (1997) (seriál)

Můj nostalgicky nejoblíbenější pořad,ze kterého jsem měla v dětství pěkně nahnáno. Ok,občas mám i teď.

Fargo (1996)

Vyškrabávání díry do sněhu škrabkou,kupování žížal,odpověď ,,fakt jo’’,když vám někdo řekne,že mu umřela žena,4 dolary jako minimální poplatek za parkovné,týpek v autě převlečenej za hot dog,,,udělám ti vajíčka’’,dialog s prostitkou,drtička na kámoše a mimika naprosto famózní Frances. Tak bych asi shrnula Fargo. Jo a málem bych zapomněla - ,,Jak ten chlápek vypadal?Takovej malej,dost legrační.Jak legrační? Prostě legrační.’’Lepší popis pro Steva Buscemiho neexistuje!!

Obyčejní lidé (1980)

Film o vzájemně se neslyšících lidech,kteří mají toho tolik co říct. Obdivuhodné psychologické drama,kde se každý najde a popřemýšlí,kde pramení původní problém společenského i osobního neštěstí.

Lepší pozdě nežli později (2003)

Já toho Nicholsona prostě fakt miluju! Dívalo se na to jedna báseň,krásná a příjemná romantická komedie. I když jsem jmenovala jenom Nicholsona,zářila samozřejmě i Keaton,Peet a Reeves (!!!). Milé,hezké,úsměvné.

Královna Alžběta (1998)

Krása! Ty barvy,kostýmy,výprava-prostě rozkvět a zlatý věk Anglie v přímém přenosu.

Nemilovaní (2017)

Tohle se fakt povedlo. Chladný film s velmi zajímavým dějem,který vtáhne a nepustí. Co by byl ale děj bez skvělých herců a taky výborné kamery,která je už ale na Východě dobrým zvykem..

Vzhůru ke hvězdám - The Players (2018) (epizoda)

Tak tohle mě teda fakt nebaví..Nic novýho,nic převratnýho,nic zajímavýho,ale za to spoustu trapnýho.

Milada (2017)

To má být Milada Horáková,jedna z největších českých hrdinek novověku? Sorry jako,ale todlensto neee. Asi nejhorší ze všeho byl ten dabing,to se prostě absolutně nedalo poslouchat. Taky nevím,proč obsazovat do hlavní role cizinku,když máme v Česku dost nadaných hereček,které by se toho chopily daleko líp a Milada by tak působila lidsky a ne jako robot,který má v hlavě jenom dobro státu a boj s totalitním režimem. Taky jsem moc nepobrala těch miliard zatmívaček.. P R O Č ? Co 30 sekund to jedna zatmívačka. Přes to všechno to ale zas tak hrozný nebylo a film poměrně rychle utíkal a dalo se na něho koukat.