• Fantasy

Gran Torino (2008)

Neskutečný film, který má pomalejší rozjezd, ale nakonec vygraduje v neskutečné finále. A k tomu ještě oscarový výkon Clinta Eastwooda, není co víc dodat. 100%

Den zrady (2011)

Film o politice, který se zabívá nečestnostní a hledáním špíny před volbami. Navíc v režii George Cloonyho a spoustou spoustou skvělích herců v čele s Ryanem Goslingem, co by se tak mohlo pokazit? A řeknu vám že se nepokazilo nic. George totiž dokázal vydolovat i z nudnějších scén maximum a z obyčejného příběhu vytvořit strhující drama. 85%

Zrození Planety opic (2011)

Dle mého je to asi nejlepší film o planetě opic, jak svým dějem, tak také moderními technologiemi, které film posouvají o stupeň výš. 95%

X-Men (2000)

Nejlepší filmy jsou podle mě z období devadesátých let až po začátek jednadvacátého století a tento film to jednoznačně dokazuje. Už od začátku vás naplno vtáhne do svého děje a vychutnáváte si každou minutu. Jedno z nejlepších na filmu jsou skvělí herci, které si od začátku zamilujete. 100%

Americký sniper (2014)

Krásný nejen válečný film se sympatickým hlavním hrdinou a skvělém režisérském počinu Clinta Eastwooda.

Jason Bourne (2016)

Jo mělo to štávu, kupu akce, skvělé herecké obsazení, prostě takhle by měl vypadat akční film. 85%

Kříž cti (2012)

Krásné válečné drama ve kterém se z nepřátel stanou přátelé a budou spolupracovat, aby se znovu podívaly domů. Film popisuje předevších neskutečnou absurdnost války a to jak za něčí pošetilodt platí jiní. Zajímavý, krásný a hlavně dojemný film. 95%

Koupili jsme ZOO (2011)

Krásné emociální drama muže, který vinou nepříznivého osudu přišel o hodně a tak se vydává na těžkou cestu za lepším životem. Skvěle obsazené dobrými herci, střídaní humoru s dojemnými až trochu smutnými scénami, to vše ve filmu najdete a budete ho hltat plnými doušky. 90%