• Fantasy

Invictus: Neporažený (2009)

Nevím jak tento film pořádně popsat. Podle mého názoru je to jeden z nejlepších filmů co kdy byl natočen. Kdybychom se zaměřili hlavně na obsahovou část, tak poznáme jaký byl Nelson Mandela(Morgan Freeman) výjmečný člověk a že dokázal sjednotit takto rozbouřenou zemi a odpustit všem kteří mu kdy ublížili. A vůbec nesouhlasím s názory, že film byl nudný a neupoutavý, za mě nádherný filmový zážitek. 100%

500 dní se Summer (2009)

Já jakožto člověk, který zrovna nesleduje romantické a zamilované filmy, tak se mi tento snímek opravdu velice zalíbil. Jedním z hlavních aspektů co na filmu fungují, je skvělá chemie mezi hlavními postavami, kde si jak Summer tak i Toma opravdu oblíbíte a fandíte jim aby jim to klaplo. Konkrétně herec Toma, Joseph Gordon-Levitt, byl ve své roli vážně skvělý a jen potvrdil můj úsudek o jeho skvělém a specifickém herectví. Dále i skvělá režie od Marca Webba, který vytvořil v romantickém žánru odlišné a originální pojetí a do filmu dokázal vložit dobré nápady, čímž si diváka dokázal udržet u obrazovek. A do toho nám do uší zněl vážně skvěle vybraný romantický soundtrack, který se skvěle poslouchá a do filmu výtečně pasuje. 95%

Comeback (2008) (seriál)

Skvělí, zábavný, plný super hlášek, prostě sicom jak má být. 85%

Gran Torino (2008)

Neskutečný film, který má pomalejší rozjezd, ale nakonec vygraduje v neskutečné finále. A k tomu ještě oscarový výkon Clinta Eastwooda, není co víc dodat. 100%

Hancock (2008)

Vyšinutá superhrdinská komedie, která postrádá kvalitní zápletku, ale je celkově zábavně natočena, že si alespoň u mě ty čtyři hvězdičky zaslouží. 60%

Než si pro nás přijde (2007)

Film, se skvělím elánem a pointou nad kterým se po dokukání zamyslíte a řeknete si: Chci žít takhle a nebo změním svůj život, a až ten den příjde, budu pyšný na to co jsem udělal a jak jsem život prožil. Ale to je otázka jen pro každého z nás, jak se svým životem dál naložíme. 95%

Auta (2006)

Můj suverénně nejoblíbenější animák!!! Výborné postavy, skvělý dabing, famózní animace, prostě vážně nemám k tomuto božskému filmu snad žádnou výhradu. Za mě jasných 100%

Rychle a zběsile: Tokijská jízda (2006)

Asi nejslabší díl ze všech, ve kterém toho moc dobrého nenajdeme(tedy až na sympatického Sung Kanga) a tak film vynáší jen to, že je to prostě rychle a zběsile. 35%