Nejhledanější muž (2014)

Snímek je sporný. Děj filmu se lopotí, některé části jsou dokonce i bezvýznamné a snadno se u nich dřímá. Herecké obsazení však i přesto předvádí hrdinské výkony, plné melancholie, úzkostlivosti a zoufalství, čímž zesilují deprimující náladu snímku. :-/ (viděno s 2. dabingem)

Nejlepší přítel (2017) (TV film)

Vcelku uspokojivé. Oceňuji, že se tvůrci namísto klišé drží tradičního pojetí. Efekty jsou příjemné a dokonce i kamera se snaží. Herci jsou uvěřitelní (kéž však mohou svůj talent uplatnit více). Je to přesně to, co od veřejnoprávní televize divák čeká. :)

Nemocnice na kraji města (1977) (seriál)

Největší výhodou jsou skvostné dialogy, jenž dodávají náplň i na první pohled prostoduchým scénam. Scenárista má zkrátka na svědomí legendární seriál a je zakladatelem kultu, jenž dodnes přetrvává... více k tomuto populárnímu dílu snad není třeba psát. ;-)

Nepohádky (2018) (seriál)

Zabijáci, mrtvé postavy a slušná akce jistí, že nehrozí nuda. Koncept motivace starými pohádkami do současných příběhů je navíc energický a chytrý. :) (viděno v původním znění)

Nespoutaný Django (2012)

Film skvěle baví! Akce, krev a zábava... snímek ohromuje od první chvíle. Dokonalá hudba, napínavý příběh a úžasné herecké výkony dělají film jedním z nejlepších roku 2012. Jediné co se dá vytknout je zbytečně dlouhá délka filmu. :) (viděno v původním znění)

Neuvěřitelný Hulk (2008)

Scénář nemá špatný příběh, ovšem dialogy jsou jalové bez špetky humoru. Naštěstí to kompenzují animace a akční scény, které jsou točené s lehkostí. To je na tom vlastně tím nejlepším. Tempo je šikovné a herci vesměs zajímavý. Jen představitel titulní role nemá v mých očích charisma. ;-) (viděno s dabingem)

Nevědomí (2013)

Jedinečná práce! Dílo je hezké, kvalitní a stylové. Výprava je smysluplně úžasná. Do titulní role by mi však sedl někdo jiný. A i scénář má místy díry, které spadají do klišé. ;-) (viděno s dabingem)

Nic než pravda (2016)

Toto drama odehrávající se v soudní síni připomíná svou energií televizní show (takovou, kterou je u nás například Soudkyně Barbara, akorát narozdíl od tohoto pořadu film neuráží). Byť tento počin není špatný, pravdou je, že by si Renée Zellweger zasloužila lepší film, než předvídatelné soudní drama. Je to jako epizoda seriálu Zákon a pořádek... a ještě aby ne, když za některými epizodami stojí režisér tohoto filmu. Cítím to tak jako promarněnou příležitost. :-| (viděno s dabingem a v původním znění)

Noční běžec (2015)

Drsné a nekorektní! Liam Neeson má charisma. Dílo je akční a zajímavé, což je jeho hlavní sílou. Opravdu je to zdařilé. Jsem tedy spokojen. ;-) (viděno v původním znění)

Noční recepční (2016) (seriál)

Napínavé dílo! Seriál působí přesvědčivě a věrohodně. Titulní představitelé zajišťují žravost po dalších epizodách, jejich umění je tedy právem ceněné Zlatými glóby. :) (viděno s dabingem)