• Krátkometrážní

Napětí (2021)

Po několika hororech konečně nějaký, který má hezkou kameru, dobré obsazení. Dál ale nic. Nestraší, nenapíná a nepochopil jsem ho.

Boží mlýny - Provaz (2021) (epizoda)

Podle kritických článků jsem čekal průšvih a nestalo se. Po delší době kriminálka, na kterou se dalo koukat. Byť nechápu komedii v popisku.

Haunted (2018) (seriál) odpad!

Překvapením byli Češi. Jinak to bylo víc trapné, než strašidelné.

Princezna zakletá v čase (2020)

Nejlepší na celém filmu byla Natalia Germani. Musím uznat, že to bylo lepší než jsem čekal. Byť to celé působí jako fan film. K tomu potom čáry na nebi po letadlech, krajina osázená sloupy vysokého napětí, nebo zaparkovaný automobil mezi vesničany v závěrečné bouřkové scéně.

For All Mankind (2019) (seriál)

Škoda je, že je to celý děsně vleklý, a že daleko víc času se tam věnuje soukromým vztahům, než celému alternativnímu vesmírnému programu, který jsem od toho očekával především.

11 barev ptáčete (2020)

Petr Kotlár si zasluhuje hlubokou poklonu pro to, co všechno musel ve svém věku zvládnout. K mému překvapení mě zklamal Marhoul, který se evidentně nehanbil chovat jako.. slušně řečeno, nevychovaný fracek.

Pra pra pra (2000) (seriál) odpad!

No jestli se F. Čech kaboní, že mu to nechtějí vysílat, tak co do kvality se nedivím.