Číslo 9 (2009)

Nikdy mě tenhle animák s hadrovýma panákama nelákal. Nádherná vizuální akční podívaná s nic moc dějem, která mě nakonec dostala. Velice zvláštní film, při kterém jsem nic neprožíval, nic necítil a přesto se líbil. Pro fandy sci-fi, ostatním se to asi líbit nebude.

Rozpuštěný a vypuštěný (1984)

Smoljaka se Svěrákem mám hodně rád, ale tohle moc vtipné nebylo. Takové nemastné neslané, nějak mi to nesedlo.

Tajemný let (2005)

Docela jsem se bavil, ale podruhé vidět nemusím.

Úkryt (2002)

Výborný napínavý thriller s Jodie Fosterovou, ale k naprosté dokonalosti něco tomu vadí. Snad ten konec.

The Collector (2009)

Pořádná dávka napětí a dost krve. Výborný nervák brutus. Jen nad tím nepřemýšlet a bavit se. Svůj účel to splnilo,vynikající atmosféra mně úplně vtáhla do děje. Jistá podoba se Saw tu je, ale tohle je mnohem lepší.

Rammstein: Lichtspielhaus (2003) (hudební videoklip)

A opět jsem zapomněl hodnotit toto skvělé dvd plné klipů, ani se mi tomu nechce věřit. Asi jsem byl tak nadšený,že jsem to neustále pouštěl dokola a na hodnocení úplně zapomněl. Solit,solit, solit...

Rammstein: Völkerball (2006) (koncert)

ŠmarjáJósef, jak jsem mohl zapomenout hodnotit tento neskutečně vynikající koncert z arény v Nimes. Nejlepší dvd Rammsteinů!!!!!!! Ale to jsem říkal o Live aus Berlin také. Prostě obě jsou super.Kašlat na sousedy a pořádně vosolit!!!!! Jedině pak to má tu pořádnou šťávu, to se snad potichu ani nedá pouštět.

Na hraně temnoty (2010)

Thriller sice jakž takž dobrý, ale neuvěřitelně ukecaný.

Kabát - Po čertech velkej koncert (2009) (koncert)

Nejsem fanda Kabátů, nikdy jsem je neposlouchal, pár písniček se mi líbí, ale po tomhle profesionálně zvládnutém dvd se polofanouškem stanu. Lituji, že jsem na koncert nejel. Dva koncerty byly i v Brně na výstavišti, které jsem poslouchal z balkónu a teď rovněž lituji, že jsem nešel. Vynikající obraz i dobře namixovaný zvuk, střih. Nejlepší český koncert všech dob.Od shlédnutí tohohle dvd si už žádný koncert Kabátů nenechám ujít ikdyž vydržet to celé poslouchat chce hodně silné vůle. Koncert a dvd 100%, hudba pro mne 50%, některé songy se nedají poslouchat vůbec,jsou moc popové a jednoduché. Ale začínám si zvykat. Z Kabátů mám vždy smíšené pocity. Úžasná atmosféra z dvd přímo sálá. Doporučuji všem fandům Kabátů, tohle dvd si prostě nesmíte nechat ujít. Takhle si představuji jakýkoliv koncert na dvd.

Metallica: Cliff 'Em All! (1987) (koncert)

Ač jsem velkej fanda Metalliky, tohle video viděno před léty ještě na VHS se mi vůbec nelíbilo, ikdyž má jistou hodnotu, jako pocta Cliffovi, ale je to dost amatérsky točené a po zvukové stránce taky nic moc. Dívat se třeba jen z pohledu diváka na celou skladbu jako ze stativu je na mě moc.

Časové pásmo bylo změněno