Hanebný pancharti (2009)

Nevím, proč jsou všichni z téhle slátaniny nadšení a dávají tak vysoké hodnocení, ale mně to spíš nudilo. Kino po skončení filmu nadšeně tleskalo.Strašně dlouhé dialogy, málo akce, málo krve, jen pár skalpů a konec mizerný. Asi jsem čekal něco ve stylu Schindlerův seznam, ale mnohem drsnější.Kruté zabíjení a vykuchávaní nácků, jak slibuje Brad Pitt se nekoná, vše se odkecá. A nejvíc mě dojaly dvě nány co seděly za mnou: " to je fakt podle skutečné události?"

Smrt krásných srnců (1986)

Překrásný český film, který přes neustálé opakování v tv můžu vidět stále dokola.

Kurýr (2002)

Akční blbina plná klišé, trapných dialogů a nesmyslných scén , která kupodivu nenudí.

Heavy Metal (1981)

Zvláštní animák, dalo se na to koukat, ale žádná sláva. Kdyby Cameron netočil nový Heavy Metal, tak bych si na tento ani nevzpomněl.

Pomoc! (1965)

Opět jeden z hloupých, nudných, trapných filmů s Beatles. Nebýt skvělé hudby tak odpad!!!

Perný den (1964)

Skvělá hudba, film nic moc.

Žlutá ponorka (1968)

Nikdy se mi tenhle film nelíbil, ani v době, kdy jsem byl velkým fanoučkem Beatles, příšerná animace. Snad remake to spraví.

Šarlotina pavučinka (2006)

Nuda k uzoufání, dialogy o ničem, bez špetky humoru, zápletka žádná. Nehrát tam jinak skvělá Dakota Fanning (zde mě moc nenadchla) tak totální odpad! Babe, galantní prasátko bylo mnohem lepší.

Vzhůru do oblak (2009)

Dosud nejlepší animák co jsem viděl, od začátku chytne za srdce a už nepustí, plno dojemných scén, skvělá animace.

Krotitelé duchů (1984)

Nemám rád tenhle druh filmů a už tehdy mě nějak neoslovil, trapný humor a Dan Akroyd je mi krajně nesympatický, ale ve své době byl tohle velký hit.

Časové pásmo bylo změněno