Ztraceni (2004) (seriál)

Nevím, proč to stále sleduji (jsem u 4 řady), ale každý díl mě neuvěřitelně nudí. A co se z toho klube teď, mám chuť se přestat dívat nadobro, od této řady snižuji hodnocení na dvě*, možná až to vše skončí dám odpad! Přesto se dívám s velkým odporem dál, jsem zvědavý co z toho vyleze. A to je asi účel seriálu. Natahovat a natahovat a nic neřešit. Nejvíc mi vadí velké množství flashbacků do minulosti a teď už i do budoucnosti. Některé postavy už mi lezou krkem. Celý seriál už mi leze na nervy. Každý další díl je pro mě neskutečné utrpení a přesto stále čekám a čekám, kdy už to skončí. A přitom to mohlo být hodně dobrý... Mám rád tajemno, ale s nějakým normálním přijatelným vysvětlením a ne aby se z toho vyklubala scifi pohádka. Ztraceni je na jedno podívání a nikdy více. Pustit z hlavy. Nakonec nedokoukáno, debilní závěr jsem si přečetl z komentářů.

24 hodin (2001) (seriál)

Naprostá bomba, jedna série lepší než druhá. Neskutečně napínavý, plný nečekaných zvratů. Kiefer Sutherland získal za tuhle roli Zlatý glóbus. Ostatní herci jsou také moc dobře vybraní o záporácích nemluvě. Z bratrů Salazarových šel opravdu strach, řekl bych nejhoší záporaci co jsem viděl. Ani u Vetřelce jsem se tak nebál jak tady. Stačí jen jejich nevyzpytatelný pohled a už nedýcháte. Nejste si jisti, co ti psychopati udělají v další vteřině. Nevím co dodat, jsem naprosto unešenej. Nejlepší seriál všech dob, nenudím se ani vteřinu. Po závěrečné osmé řadě, která byla asi nejlepší, musím znovu potvrdit, že lepší seriál už asi nebude. Nechápu, proč nechtějí v seriálu pokračovat, když osmá řada získala 6 nominací na cenu Emmy a K.S. chce dál točit. Zrovna v tom nejlepším, když by Bauerovi mohlo jít o rodinu. Prý kvůli nízké sledovanosti, čemuž naprosto nevěřím. Spíš je to někomu nepohodlné. 1. sezóna shlédnuta na Nově, zbytek na dvd v originálním znění někdy i 10 hodin v kuse, pak to má ty správné grády.

Hra (1997)

Hra spolu s Dokonalou vraždou a Volným pádem jsou dle mého názoru nejlepší thrillery s Michaelem Douglasem. Nejde mi ani tak o příběhy, ikdyž v těchhle případech jsou dokonalé, jako o samotného Douglase, který zde vydává své nejlepší herecké výkony.

Den nezávislosti (1996)

Škoda, že Emmerich všechno zlehčuje a udělá z každého filmu téměř komedii. Jeden z mých nejlepších sci-fi filmů, jen kdyby byl trochu vážněji pojat a bez toho amerického patriocismu.

Válka světů (2005)

Dle mého názoru nejlepší film od Spielberga a možná nejlepší sci-fi co jsem viděl. Takhle má vypadat pořádný sci-fi film. Divím se,že to má tak slabé hodnocení, možná je to tím, že hodně lidí to vidělo stažené na pc se špatným zvukem, ale v kině to byl nářez. Dakota Fanning je naprosto úžasná herečka, efekty nevídané a napětí dost husté. Jen ten závěr mně přišel dost rychlý, ale je to vlasně jen povídka a ne rozsáhlý román, tak to tak mělo být. Víc takových filmů.

Fantom opery (2004)

Operu vůbec nemám rád a když jsem dřív než film slyšel cd tak jsem říkal nic moc. Ale hlavní píseň jsem znal už asi před 20 lety a tak jsem to tak dlouho poslouchal, až se mi to zalíbilo celé. Pak přišel film. Podle hodnocení jsem měl strach, že to bude hrozná blbost. Nedalo mně to a šel jsem na to do kina. Hned od prvních záběrů mě to naprosto uchvátilo,výprava, kostýmy, hudba a hlavně dokonalý zvuk. Nemoh jsem se dočkat, až to vyjde na dvd. Jsem rád , že to vyšlo v dts. Nejlepší muzikál všech dob, už se těším na Mamma Mia.

King Kong (2005)

King Konga jsem měl vždycky rád a ikdyž nemám rád fantasy, tenhle příběh se mi vždy líbil. Jen mi nějak nesedí Jacksonův podpis. Místy nudné, trapné, přesto úchvatné. Kdo má rád skvělou efektní podívanou pro pobavení s vypnutým mozkem, doporučuji, pro ostatní nuda. Jackson točil a točil, ale moc u toho nepřemýšlel. Možná by to chtělo jednu * ubrat.

Casino Royale (2006)

Z nového Bonda jsem měl vždycky strach. Sotva jsem si zvykl na Brosnana, kterého jsem si velmi oblíbil, už tu byl nějaký Craig. Ohlasy velmi špatné, taky jsem měl z toho hrůzu, říkal jsem si ten herec se na Bonda vůbec nehodí, nakonec je to jeden z nejlepších Bondů, myslím , že předčil i Conneryho. Už se nemůžu dočkat na další díl. Brosnana jsem měl hodně rád, ale po Craigovi hodně klesl. Ikdyž v tomhle díle není moc akčních scén, spíše se díváte na partičky pokru, tak ani trochu nenudí.