Perný den (1964)

Skvělá hudba, film nic moc.

Žlutá ponorka (1968)

Nikdy se mi tenhle film nelíbil, ani v době, kdy jsem byl velkým fanoučkem Beatles, příšerná animace. Snad remake to spraví.

Šarlotina pavučinka (2006)

Nuda k uzoufání, dialogy o ničem, bez špetky humoru, zápletka žádná. Nehrát tam jinak skvělá Dakota Fanning (zde mě moc nenadchla) tak totální odpad! Babe, galantní prasátko bylo mnohem lepší.

Vzhůru do oblak (2009)

Dosud nejlepší animák co jsem viděl, od začátku chytne za srdce a už nepustí, plno dojemných scén, skvělá animace.

Krotitelé duchů (1984)

Nemám rád tenhle druh filmů a už tehdy mě nějak neoslovil, trapný humor a Dan Akroyd je mi krajně nesympatický, ale ve své době byl tohle velký hit.

Rocky Horror Picture Show (1975)

Po včerejším uvedení v tv musím snížit hodnocení a jednu dávám jen za skvělý herecký výkon Susan Sarandon, jinak ostatní herci včetně nesympatického Rockyho stáli za prd. Nechápu, proč se tato úchylárna stala kultovní.

Repo: Genetická opera! (2008)

Těžko hodnotit tenhle film. Dal bych odpad i plný počet. Po filmové stránce mně to moc nezaujalo, tváří se to jak inscenace nebo tv hra a je to takové dost úchylné,ikdyž vizuálně dost dobré ale hudba mě oslovila a k plnému počtu scházel snad jen zvuk v dts. Taky mě dost vadil komiks a na závěr scházelo nějaké velké (hudební) finále, ale nakonec celkový dojem byl dokonalý. I herci byli dobře vybraní a ani Paris Hilton, kterou přímo nesnáším, mě tady nevadila. Pro mě jako muzikál vynikající.

International (2009)

Od samého začátku až do konce nuda se spoustou dialogů a jednou akční scénou. Film by nebyl vůbec špatný, ale chtělo by to svižnější tempo. Na jedno shlédnutí dobré.

Sliz (1988)

Na svou dobu velmi povedený béčkový sci-fi horor, který jsem tenkrát žral na VHS. Dnes nevím, jak bych hodnotil, rád bych se na to někdy ještě podíval.

Život zvířat (2008)

Pokud je to opravdu podle skutečné události, tak dost dobrý. Brutalnější než Saw to nebylo jak se píše na obalu dvd, téměř tam nebylo nic vidět, ale film nezklamal svou atmosférou, být to profesiálně natočené tak za 5*. Téma je velice dobré. Na dvd dost hnusný obraz, což mě dost rušilo a špatný zvuk, zážitek mohl být o hvězdičku lepší.