Velký Gatsby (2013)

Úchvatná kamera, opět skvělý herecký výkon L.DiCapria v jednoduchém, banálním příběhu. Nádherný vizuální zážitek.

Pád Bílého domu (2013)

Pořádný akční nářez se špatnými triky, ale nenudil jsem se ani trochu i přes spoustu klišé.

Star Trek: Do temnoty (2013)

Jsem velký fanda do sci-fi, ale ne do ST. ST mě nějak prostě nesedí i přes spoustu efektů, kvůli kterým tyto filmy zbožňuji. Hned od začátku až do konce spousta nesmyslů, které kazí dojem z celého filmu. Ale na podruhé zhlédnuto ve 3D s parádně propracovaným zvukem zvedám hodnocení.

Sezóna zabíjení (2013)

Ve filmu vyniknou spíše kvalitní herecké vykony dvou vynikajících a mnou oblíbených herců a nádherná příroda než samotný příběh. Nenudil jsem se ani trochu, ale podruhé vidět nemusím.

Návrat idiota (1999)

Na podruhé lepší než napoprvé, skvělí herci, ale celý film se neskutečně vleče. Velmi zdlouhavé a nudné záběry.

Tři mušketýři 2 (1974)

Nejlepší zpracování mušketýrů mého dětství. Tenkrát v kině viděno nesčetněkrát, jen toho někdy trapného humoru tam mohlo být méně. Přesto občas rád zavzpomínám.

Bang Bang Club (2010)

Není to špatný film, téma výborné, adrenalinové fotografování, ale nějak zvlášť unešen přes takové hodnocení z toho nejsem. Něco tomu chybí.

Přežít! (2005) (seriál)

Zatím všechny neuvěřitelné příběhy co jsem viděl se mi líbily., ale mohlo by to být leckdy lépe zpracované.

Nepřítel pod ochranou (2012)

Pruměrný akční snímek připomínajícího Bournea, ale do něho má hrozně daleko. Plus: Kapské město. Minus: kamera, střih a pocit, jakobych podobných filmů už několikrát viděl.

Ben X (2007)

Velmi silný příběh opět velmi otřesně rádoby „umělecky" natočen, ale kupodivu se mě to líbilo. Dokonce jsem se i rozbrečel, což se mi stalo i u filmu Oddělen. V poslední době dávám přednost takovým filmům než např. před Pacific Rim, který oproti tomuto je naprostá sračka i přes spoustu efektů, které miluji. Nevím jak hodnotit, film si svou hodnotou a posláním zasloží plný počet, ale to otřesné zpracování... přesto doporučuji vidět!!!