Loganův útěk (1976)

Můj oblíbený dávno zapomenutý úžasný sci-fi film mého mládí,který jsem měl tenkrát možnost několikrát sledovat v černobílé tv na programu Östereich . Dnes už velmi zastaralé triky a špatné herecké výkony kazí dojem z velkolepého příběhu, ale v tehdejší době to byl trhák. Velmi se těším na remake.

Útok na Bílý dům (2013)

Emmericha mám docela rád, ale Pád Bíleho domu se mi líbil i přes slabší hodnocení o něco víc. Zde nebylo takřka žádné napětí, jen samé střílení a spousta nelogičností jak už u Emmericha bývá zvykem.

Podfukáři (2013)

Jelikož mám rád kouzelnické triky tak mě tento film hned od začátku zaujal, ale jinak je to taková blbinka na jedno podívání.

Tísňová linka (2013)

Vynikající thriller přesně podle mého gusta. Vůbec jsem si neuvědomoval, jak práce telefonní operátorky musí být náročná a vyčerpávající. Stačí sebemenší chybička, špatně zvolené slovo a je to v háji.

Gravitace (2013)

Tenhle film se musí vidět v kině ve 3D, na 2D asi nemá cenu chodit. Neuvěřitelná podiváná, líbily se perfektní hrátky s kamerou, např. jak plynule vplula do skafandru. Už vidím to hodnocení stahovačů co si to pustí v pc s rozchrchlanýma bedýnkama v CAM. Povinnost zajít do kina pro fanoušky vesmírného porna. Rozhodně zajdu znovu, protože i na sebevětší tv nebude takový zážitek jako z velkého plátna v Imaxu.

Metallica: Through the Never (2013)

Lidi neblbněte, ten film si zasloží víc než 100%, kdo dává méně, tak není pravej fanda Metalliky. Škoda, že v Brně nenáme Imax, zážitek by byl ještě větší. Víděl jsem to v Pardubících v sále s menším plátnem což nechápu, přesto od první sekundy do posledního závěrečného titulku jsem nadšením poskakoval na židli. 3D mě vtáhlo doslova do děje, parádní set list, i ta filmová vsuvka v ulicích nočního města se mi dost líbíla. Rozhodně jdu na to ještě několikrát, nebudu čekat než to vyjde na Blu Ray. Musím to vidět znovu a znovu, měl jsem pocit, jako bych se vrátil z koncertu. To se Metallice moc povedlo, obrovský zážitek ve 3D. Velkolepý koncert, rád bych se tam viděl. Nejlepší kapela všech dob. Co bylo v tašce? Snad se to dozvíme v bonusu na Blu Ray.

Mother's Day (2010)

Výborně natočený thriller, kde jsem se ani minutu nenudil, navíc skvělá hudba. S původním Dnem matek to má společného pramálo, každý film je jiný.

Neobyčejný Odd Thomas (2013) odpad!

Přesně ten druh filmu co nesnáším, Vypnul jsem to v prvních minutách, nedalo se na to dívat. Neskutečná ptákovina, jinak Koontzovy knihy mám hodně rád, ale jen ty reálné.

Croodsovi (2013)

Nejlepší animák poslední doby. 3D dokonalé. Možná to bylo tím, že jsem byl vožralej jak sviňa, ale neskutečně jsem se bavil. Vypusťte mimino. Focení. Boty - Kde mám nohy.? Podívej se na ty primitivy- to je moje rodina a spousta vynikajících hlášek, které jsem si díky alkoholu ani nezapamatoval, takže rád si to pustím znovu za střízliva. Jak jsem starej, tak jsem blbej a animáky mám stále rád.

Air Force One (1997)

Výborné herecké obsaní, skvělý Harrison Ford jako obvykle. Nevím, jak bych hodnotil dnes, ale v době vzniku se mě film moc líbil. Divím se, že jsem ho dosud nehodnotil. Jen ta blbá hudba mě na tom vadí.