Zvěstovatel (2022)

Z biedy to nevytiahnú ani moje zhovievavé 2*, trošku odmysliac ten covid tak to nebolo až tak zlé a svojim spôsobom ta to nieslo v dosť podobnom duchu ako insidious červené dvere, len to spomínanú úroveň nedosiahlo ani zďaleka.

Temný případ - Part 1 (2024) (epizoda)

Klesajúca tendencia úrovne seriálu sa potvrdzuje, prepchané hláškami na adresu belochov, slabý muž spadne na hubu po údere ženy, dve sebavedomé feny vedú vyšetrovanie a úroveň dvojice z prvej sezóny určite nedosiahnu, mamba alfasamica v posteli dominuje jak hroch v poslednej mláke počas obdobia sucha a do toho náznak myystery príbehu, lenže určite to nebude nakoniec Vec a tak sa obávam dočkám v True detective najväčšieho sklamania.

Superman a Lois - Série 3 (2023) (série)

Bohužiaľ v dnešnej dobe sa to robí takto, koniec ostane otvorený a dúfajme že sledovanosť prinúti spoločnosť nájsť kopejky na pokračovanie. Tu je záver skvelý rovnako ako u 30 strieborných, ale rovnako veľkolepo ospevované a očakávané Raised by the Wolves sa pokračovania nedočkalo. Ak by sa to stalo aj tu tak by to bol riadny trapas.

Superman a Lois - What Kills You Only Makes You Stronger (2023) (epizoda)

Najhoršie na tom všetkom je že občas ani epický záver neprinúti k natočeniu ďalšej série a HBO sa to ukážkovo podarilo v seriály Raised by the Wolves kde ostali iba otázky a neprišli takmer žiadne odpovede. Toto potenciál má, keďže rodinné vzťahy oslovili určite aj ženské publikum, teda prevažne to.

Superman a Lois - The Dress (2023) (epizoda)

Tie premeny nášho tela, vyrástka mi len jedna koza a tak som nosila vypchávku, aj tak bude z Teba opäť silná žena...no to by ešte chýbalo aby po svete na ktorom žije vyše 8 miliárd ľudí chodil čo i len jeden silný muž...nebyť tejto všadeprítomnej stupidity bola to dobrá epizóda s aj ozaj zmysluplnými dialógmi.

DogMan (2023)

Nie je to zrovna Split či Joker ale určite DogMan patrí k filmom s najlepším mužským hereckým výkonom, nevadia ani stereotypy o zlej výchove, nečakane v rodine bieleho muža, katolíka, ani policajtri vždyžrajúci šišky a ani silná sebavedomá žena ktorá sa sama stará o dieťa, DogMan je pozoruhodný film, ktorý by si určite, podobne ako Jack stavia dom zaslúžil viac priestoru aj v našich kinách.

Rhyme or Die (2021)

Skupina unesených ľudí je nútených rapovať lebo inak zomrú...skrátka rap battle na život a na smrť a áno uhádli ste, najprv umrú biely muži a súťaž vyhrá a prežije afroamerická žena.

Phase (2021)

10 ročný Yarik sa počas hry v lese stane svedkom toho ako mladý muž zavraždí svoju priateľku a jeho myseľ sa s tým nedokáže vyrovnať a nevie sa zdôveriť ani svojím rodičom. Ako im povedať o tom čo videl?...alebo si myslel že videl.

Mani (2019)

Prečo má príbeh o 12 ročnom chlapcovi, ktorý sa zamiluje do muža, ktorý ho trénuje plávanie a je zároveň milencom jeho mamy na youtube zakázané pridávanie komentárov je asi jasné...

Smrtící pozvánka (2023)

Zhovievavé 3*, našlo sa aj niekoľko vtipnejších momentov, obyčajná mexická vykrádačka Agatha Christie s povinnými Netflix korektnými prvkami, avšak nebolo ich príliš veľa, celkom príjemné prostredie a očakávaný dej...dalo by sa pri tom zrelaxovať ale celkovo je to film na ktorý som zabudol takmer už počas písania komentáru.