Let's Dance 2 (2008)

Miluju tanecni filmy a ocekavam od nich pouze uchvatne tanecni cisla, ktere me nadchnout natolik, ze si je pak na youtubu budu sjizdet jeste nasledujicich par dni. Temto filmum pak i odpoustim a velkoryse prehlizim mizive scenare, ale nejak ty tanecni sceny pospojovat musi, takze veskere sceny mezi temi tanecnimi beru jako prestavky :) rozhodne pokrok od jednicky, nejen co se tyce tanecnich cisel, ale i ty "prestavky" se daji lip preckat. Jestli bude trojka, opet si ji hodlam uzit na velkem platne :) Proste film pro milovniky tance. Jinak Robert Hoffman je vynikajici tanecnik a choreograf, ale herec prisernej. V zanru tanecnich filmu to ma u me 90 %

Jak ztratit kluka v 10 dnech (2003)

Takhle si predstavuji romantickou komedii, na kterou jsme se podivala nekolikrat a porad se smala, takze urcite se jeste nekdy znovu podivam. Princezna Sofie ala Krul valečník je nezapomenutelne :) V zanru romanticke komedie to ma u me 95%. ... 13/1/21 znovu jsem zkoukla vetsi cast filmu a zase jsem se od srdce usmala ....zvedam ze 4 na 5, proste ma oblibena romanticka komendie :)

Milenec (1992)

Uzasne na rvni shlednuti. Uzasne i na shlednuti druhe... a pravdepodobne i treti. Ucite bych to zaradilo do top zebricku nejlepsich milostnych scen :) A hlavne uz dlouho si preji sehnat knizni predlohu a precist si.

Letec (2004)

Hezky obrazky, ale uplne mi v tom filmu chybelo neco, co by ve me vyvolalo jakekoliv emoce.

Velké vítězství (1992)

Neni to zadna bomba, ale velmi prijemny film, ktery nemuze nikoho urazit.

Madonna: Blond Ambition - Japan Tour 90 (1990) (koncert)

Miluju tanec a skvele tanecni choreografie. A Madonna tohle na svych koncert predvadi. Tenhle koncert jsem na VHS videla mockrat a presne tolikrat jsem na to i tancovala v puberte v obyvaku svych rodicu, takze pro me je tohle kultovni zalezitost :)

Tělo jako důkaz (1993)

horsi verze Zakladniho instinktu. Vzdy je mi lito W.Dafoe, proc se az prilis casto zahazuje v prumernejch az spatnejch filmech a prestoze Madonnu miluju, tak musim rict, ze herecka to neni.

Magnolia (1999)

Genialni a nadherne. A lidske. Presne takhle si predstavuju film, ktery vas nabije vsemi spektry emoci a hlavne... proste obcas prsi zaby :) a jedna z nejvic padnoucich roli Toma Cruise, ty jeho hlasky jsem si jednoho casu dokonce i vypsala jako nezapomenutelne perly :) A skvely soundtrack. 95%.

Opilí láskou (2002)

Po genialni Magnolii jsem se prilis tesila na dalsi kousek a pak jsme jen nechapave koukala, na co se to vlastne koukam. Pro me cisty prumer.

Prolomit vlny (1996)

Me prvni setkani s Trierem a souhlasim s tim, kdo ho nazval citovym vyderacem. jeho filmy jdou do morku kosti a ty pocity, ktere mam pri shlednuti jeho del, jsou proste a jednoduse velmi neprijemne. A ty pocity ve vas zustavaji jeste dlouho po shlednuti. Rozhodne mu nelze uprit, ze na jeho filmy se neda zapomenout . Jen ja nepatrim mezi lidi, ktere by vyhledavali tyhle pocity, proto se jeho tvorbe spis vyhybam, i kdyz uznavam, ze je umeni to takhle natocit.