Billy Elliot Muzikál (2014) (divadelní záznam)

Zachytila jsem to na ct art a za me teda naprosta bomba. Sceny byly promakany skvele zahrany a vtipny. Tanecne to bylo naprosto vynikajici! Ja jsem se nemohla odtrhnout. A Elliot Hanna to nejen skvele odtancil ale naprosto prirozene zahral vcetne emotivnich casti. Bravo. Ja si to pustim znova. Ovsem mam rada i filmoveho Billiho Elliota, ten byl taky vyborne zpracovanej.

Vetřelec: Covenant (2017)

Já Aliena miluju havně jedničku. A fakt i Promethea jsem brala i když stál celkem za hovno. Ale tohle byla totální sračka. Myslela jsem, že to naváže na Shawovou z Promethea a Davida a ono to teda navázalo a jediný na čem to stojí jsou akční scény. Monstra je vidět ale stojí to prostě za hovno. V alienovi jedničcce nevidíte skoro nic, ale atmosféra i díky hudbě a dobré posádce je prostě výborná. Tady ta posádka to byl jeden blbec vedle druhýho. Chvílema jsem si připadala jako v absurdistánu. Prostě od Ridleyho jsem čekala víc.

Život (2017)

Když jsem na to šla říkala jsem si, že by to mohlo být něco trochu jako vetřelec. Ale zároveň vetřelce prostě těžko něco překoná. Takže mně ten film dal to co jsem od něj zhruba čekala. Jsem ráda, že Ryan Reynolds zakukal jako první, protože ten mi na roli výzkumnýho pracovníka ve vesmíru prostě nějak neseděl. Děj jede celkem svižně, napětí bylo a konec se mi teda líbil hodně. Takže za mě slušný 4 hvězdičky.

Padesát odstínů temnoty (2017)

Tak toto je oprvdu zlé. Jednička byla celkem v pohodě i na tři hvězdy, tak jsem čekala prostě průměrnou slaďárnu. Ale tohle? Tak stupidní dialogy, přijde mi že tam chtěli strašně moc narvat vše co v té knížce bylo a z toho vznikla sračka, která něměla děj, žádný vyvrcholení (teda krom těch milostných). No a když tam přilítl s tou helikoptérou tak to už jsem se fakt neudržela a začala jsem se fakt smát.

Dívka ve vlaku (2016)

Fuuj depresivní podívaná, ale zápletka dobrá, nicméně předpokládatelná.

A December Bride (2016) (TV film)

Rekla bych takovy prumerny romanticky film s vanocni tematikou. Docela předvídatelný a na můj vkus to nijak extra negraduje, prostě to tak jako plyne.

Sebevražedný oddíl (2016)

Partička super, jen ta zápletka s čarodějnicí...mně by tam seděl spíš nějákej šílenej záporák.

Tajný život Marilyn Monroe (2015) (TV film)

Uplně nevím jak ten film ohodnotit. Pro Kelli všechna čest jak to zahrála, protože zahrát takovou dylinu to chce um. Mně se v podstatě Marilyn totálně zhnusila. Osobnost? Tak to ani náhodou, uvzdychaná labilní chudina, fetka, vožrala a ještě pěkně manipulativní. Artur tam byl asi jedinej kdo jí to řekl do ksichtu. No fuj ble. Ale film byl natočenej dobře, šlo to pěkně popořádku.

V zajetí démonů 2 (2016)

Mně se teda dvojka líbila hodně možná i víc než jednička. Ano dávám za pravdu, že je vidět, že to je dosti podobné dílko, zpracováním, kumulací děsu atd. Ale mě teda dostal na špek stejně jako minule. Šly jsme na to s kamarádkou večer, ve 21:40 a v sále ani noha. Když se ztlumily světla, bylo mi jasný že jít na horor samy dvě večer, no že to se asi pose..me. Takže to byl horor se vším všudy. Jinak zasazení do sedmdesátek výborný, chvílemi i super hudba. Takže za mě 5 *