Leoric

Leoric

Production Engineering ;)

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 27.12.2009  12:15

Sice nenávidím akční filmy, ale jelikož mám rád mrkve, hodnotil bych skoro i za čtyři. :)

• 25.10.2009  21:17

Typický béčkový horor z 80/90 s vizáží hollywoodksého blockbusteru a neuvěřitelnými kecy.. SPOILER: Při umírání jsem "moje koza" ještě nikdy neslyšel.

• 21.10.2009  06:37

Včera to bylo za čtyři, ale když se dnes ráno tak zamyslím, musím to dotáhnout ještě o jednu víc. Naprosto perfektní "komedie", kdy se už od začátku zdá, že film je jen absurdní chaos, přesto na konci se ukáže, že Trier vše parádně promyslel a film navíc prošpikoval svými neuvěřitelnými průpovídkami..

• 21.10.2009  06:31
    Gran Torino (2008)

Čekal jsem tradiční přeslazenou proměnu zlého staříka v hodného vzhledem i k tomu, že film má tak vysoké hodnocení. Walt však nijak nesleví ze svého životního přístupu až do konce, proto na mne film zapůsobil, byl uvěřitelný. Naštěstí se tedy ukázalo, že i já musím dát oprávněně za pět.

• 19.10.2009  13:12

Příjemný snímek s typickým švédským humorem a naprosto geniálním kuchařem, po jehož každé větě jsem padl na kolena. A to jsem seděl v kině :)

• 20.9.2009  19:36
    Smrtihlav (1998)

Čekal jsem daleko hustší atmosféru a hlavně přesvědčivější děj.. Tohle dílo mne ke konci nudilo a některé myšlenky mi přišly.. zkrátka nedomyšlené :)

• 15.9.2009  16:14
    Kostka 0 (2004)

Neexistovat první dvě kostky, Cube Zero by byl originální horor. Jedna dějová linka v předchozích dílech je zkrátka málo, zde jsou smrti v ideálním poměru k příběhu a dýchly na mne atmosférou 90kových hororů, což mne potěšilo. Nebýt záporňáka shazujícího laťku dolů, neváhal bych se čtyřmi hvězdami.

• 18.7.2009  23:57
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Zpočátku jsem nechápal, co kdo může vidět přitažlivého na tomto trapném seriálu a poté se snažil zakrýt záchvat pláče s příchodem koncem druhé série..

• 25.6.2009  10:46
    Star Trek (2009)

Pro mne velmi příjemné překvapení - škoda, že takhle nevypadal Star Trek i v jeho přechozí podobě. Řekl bych, že záměr se povedl, film mne nadchl tak, že bych se ani nebál začít sledovat původní serïál. Vynikající vizuální stránka, opravdu mne nadchlo ztvárnění nepřátelské těžařské lodi, stejně tak i vše ostatní ve vesmíru. Psychologie Spocka byla zvládnutá výborně, stejně tak i konflikt obou postav. Potěšila mne i další role Simona Pegga, je vidět, že ani brit se v Holywoodu neztratí.. Pokud se bude chystat pokračování, jsem nadšen.

• 25.6.2009  06:49

Nechal jsem se nadchnout vysokým hodnocením a zase jsem se po čase spálil. Chvíli mi trvalo, než jsem začal cítit první sympatie k postavám a těšil se, co se bude dít. O překvapení jsem byl ochuzen, protože při prvním náznaku mi vše došlo, při pár scénách jsem měl nutkání se zvednou a utéci.. Epizody brutalita na policejní stanici, projevy číňana, písnička hraná na klavír a i ta ke konci o třech kamarádech my bohužel přišly neskutečně trapné a ty jsem zkrátka nepřekousnul, mám rád absurdno, ale patrně jen to britské.. Moc mne mrzí, že mne tento film tak zklamal, měl obrovský potenciál, neboť co může být lepší námět na komedii, než-li okno po párty ve vegas? Konec a finální fotky byly ale opravdu povedené a Heather Graham to opravdu neskutečně slušelo..

• 4.6.2009  12:34

Po delší době se do kina dostal horor, u kterého jsem neměl chuť vrátit vstupné. Pomalejší rozjezd vystřídá detailní brutalita následovaná poměrně syrovou scénou znásilnění a napětí ve filmu vzroste na nervydrásající úroveň. Škoda občasných akčněji laděných scén, strhávaly úroveň filmu dolů a ta finální ve mne vyvolala nepochopení..

• 2.5.2009  10:13

Tenhle film je zkrátka už tak úchylný, že nechápu jediný smysl jeho vzniku. Jeffrey DeMunn hraje svou roli přesvědčivě, ale sledovat nalepování vousů s téměř orgastickým výrazem a jeho vývoj s odpověďmi typu dobré/špatné, dárky/smrt..eh.. Tento film je buď už takové umění, že by jej docenilo snad jen studio Kroměříž, či spatlanina, na kterou se zkrátka nedá koukat:)

• 1.5.2009  13:23

Film mne zezačátku bavil, i když hned při prvním zjevení monstra jsem dostal záchvat smíchu. Bohužel i přes svoji délku mne začal nudit, boje s plyšáky a neustálé záběry na prolézání větrací šachty všemi hrdiny tam i zpět bylo neskutečně otravné. Vkládal jsem naděje alespoň do konce, ale to byla nejstrašnější část celého filmu..

• 1.5.2009  10:38

Průměrná vyvražďovačka s pomalým rozjezdem, ale dobře zvládnutým koncem. Nádechů mysteriózna mohlo býti víc, filmu by to jen prospělo. Rovněž je škoda, že mladý Kevin Bacon nedostal větší prostor :)

• 18.4.2009  16:43

Musím uznat, že mě se Frigtmare líbil. Pokud pojmu díry ve scénáři, dějová linka je zajímavá, Ferdy Mayne se vysloužilého hororového gurua zhostil přesvědčivě, což se bohužel nedá říci o ostatních (ne)hercích. Kdyby vraždy měly větší spát, stříkalo více krve a vyhřezlých střev, rozhodně bych pozvedl palec, i hodnocení. :)

• 21.3.2009  10:31
    Náš vůdce (2008)

Vynikající.

• 8.3.2009  12:14
    Na dotek (2004)

Neuvěřitelně nesympatické postavy ve mne nedokázaly vyvolat jakýkoliv náznak pochopení, proč jednají tak, jak jednají a spletenec nesmyslných dialogů ještě umocňoval celkovou nesmyslnost důvodu, proč jsem proboha tento film dokoukal. Měl jsem sto chutí pustit si jakýkoliv Allenův film.. Jedna hvězda za Natalii Portman při striptýzu :)

• 5.3.2009  22:15
    Father Ted (TV seriál) (1995)

Feck, proč tady není šest hvězd?!

• 24.2.2009  06:50
    Hale and Pace (TV seriál) (1988)

Stručně řečeno geniální! Spolu s Monty Pythony nejvtipnější seriál všech dob :)

• 22.2.2009  13:32

Pro mne jednoznačně nejlepší filmový muzikál - nikde jinde totiž neběhají goticky oděné lepé černovlasé děvy, a nehraje k tomu výborná hudba:) Škoda jen zbytečně dlouhé stopáže, protože kdyby se vyškrtlo pár scén, filmu by to jen prospělo a ještě by to ani nenarušilo děj. Po dlouhé době originální počin.

• 22.2.2009  13:30
    Kancl (TV seriál) (2001)

Netušil jsem, že mne dokáže britský sitcom tak příšerně nudit..

• 17.2.2009  11:11

Další ze série Forestů Gumpů, Shawshanků a dalších vděčných hollywoodských děl. Originální námět, výtečný scénář, skvělé herecké výkony, rád tento film ještě uvidíme, ale.. Na pět to zkrátka není.

• 17.2.2009  11:08
    Prokletí (2005)

Já se bavil, Wes Craven zkrátka ví, jak zaujmout fanoušky B-Horror-Movies. Poctivá práce.

• 17.2.2009  11:07

Tradiční asijský horor vydaný společností MIDO films, jejichž další záseky stojí za pozornost rozhodně víc, tenhle nevypadne z tradičních klišé a svoji chaotičností a rozvláčností unudí ke spánku.

• 17.2.2009  11:06

Podivný a rozvláčný film, o kterém ani nevím, co si mám myslet, protože moc nechápu jeho vznik a to, co se snažil sdělit. Pustit si Murnaův opus a na toto dílo raději zapomenout..

• 17.2.2009  11:00
    Tráva (TV seriál) (2005)

Kvalitní seriál - téma, jež mi blízké, krásná Mary-Louise Parker a překvapivě dobrý vývoj charakterů i u vedlejších postav. Škoda jen, že je tento seriál tak málo o "weed", víceméně jen v první sérii. Nakonec bych byl ale možná i raději, kdyby pátá série nebyla, s postupem seriálu mne začala postava Nancy vytáčet, přeci jen pokud se vám nevede, všechny problémy se nedají vyřešit brekem, smutnýma očima a velkým výstřihem..

• 17.2.2009  10:54

Skvěle nakopnutý příběh řízený typickým Tarantinovským způsobem dává tušit, že se bude jednat o skvělou zábavu, ale v momentě, kdy se objeví na scéně upíři, měl jsem nutkání okamžitě ukončit projekci. Respektive až po smrti Salmy Hayek ;) Je vidět, že se Rodriguezovi líbí Jackson, ale bohužel na něj zdaleka nemá, a film se řídí do hodnocení blízké odpadu. Takže 1 hvězda za začátek, druhá za Salmu a absence ostatních za vše následující.

• 31.1.2009  22:12
    Dexter (TV seriál) (2006)

Neuvěřitelná mírně originální nuda, ještě to ale možná jednou zkusím..

• 28.1.2009  11:39
    Spaced (TV seriál) (1999)

Skvělá hudba, desítky odkazů na horory (Evil Dead, Shining..), ale i další kinematografii, originální střih a spousta dobrých nápadů. A co je nedůležitější, obrovská zábava. Simon Pegg ve své nejlepší roli, Jessica Hynes a Mark Frost zdatně sekundují, ve stínu nezůstává ani Mark Heap (Anger.. Fear.. Pain.. Aggression..:).

• 24.1.2009  19:06
    True Blood: Pravá krev (TV seriál) (2008)

Přestože nejsem přílišný fanoušek upířích témat vyjma klasických děl, tenhle seriál mne velmi zaujal. Slibný rozjezd a zajímavý vývoj postav mne u tohoto seriálu držely jako Billa flaška True Blood servírovaná Sookie, ale byla to právě ona, díky níž jsem byl rád za současný konec první série. Po shlédnutí mi nebylo jasné, pro koho je vlastně seriál určen, protože vypjaté erotické scény spolu s hororovými prvky si jasně protiřečí s naivitou Sookie.. Takhle ve mne zůstává rozpačitý pocit a nechuť do dalších dílů, ale.. uvidíme.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6