Drsný časy (2005)

Neboli co dokáže s pohodářem udělat 6 let v armádě u Rangers. Celkem drsný psycho tenhle Jimy a film jakbysmet. Je tam pár hluchých míst, rozuměj zbytečných a nudných, a hodně rádoby drsnejch gagů a fucků ale i pár velmi silných momentů. Mně se to líbilo. Baleovi sem toho vyšinutýho ex-rangera prostě věřil a Freddy Rodriguez ho perfektně doplňoval v roli jeho nejlepšího kámoše, jejich partnerky taky ušly. A je to definitivně drsnější než Training Day, to jen tak na okraj..

Deník zabijáka (2007)

Černá komedie o zabijákovi, který má problémy s alkoholem a jistěže i s osobními vztahy. Moc jsem se nenasmál, ale mělo to něco do sebe. Příjemná změna, ale film dost rychle vyšumí do zracena.

Disturbia (2007)

Dobrý teenagerovský thriller s prvky komedie. Trochu pomalejší rozjedz filmu naštěstí zachraňuje napínavá a lekačkami nabitá závěrečná půlhodinka. Dosti děravý a neoriginální scénář vás ničím moc nepřekvapí ale dívat se na to dá, díky hercům především... jednohubka, která nenadchne, ale ani neurazí.

Cesta draka (1972)

Je to skvělá komedie :D. Záverečný souboj s chlupáčem Chuckem stojí za to. Bohužel začátek filmu je vyloženě natahovaný a nezáživný se spoustou hluchých míst a chyb.

Brazil (1985)

Naročné a originální dílko, jenom to prostě není na první shlédnutí. Takže proto dávám zatím toto hodnocení.

Casino Royale (2006)

Trochu překombinované a toho Bonda jsem Craigovy fakticky nevěřil do poslední minuty. Možná to bylo tím, že jsem viděl Layer Cake jakožto poslední film ve kterém Craig - Bond "krupičák" hrál. I když film to nebyl vcelku špatný od první akční scény na staveništi měl už jenom sestupnou tendenci, což nezachránila ani závěrečná megalomanská scéna v bourajícím se baráku ani krása obou Bond Girls. Je to film o Bondovi, ale Bonda jsem v něm nějak přehlédl. Mimochodem, úvodní skladba je skvělá a titulky jakbysmet, ale podle toho se film hodnotit nedá. Je to dobrý akční film, ale Bond to prostě není. Prostě není, bohužel.

Kauza CIA (2006)

Zajímavý pohled pod pokličku tajných služeb obecně a vznik CIA, ale bohužel trochu nudný a natahovaný. Čekal jsem trochu víc nejenom od hereckého ansámblu.

Horší už to nebude (2006)

Užasně příjemný kousek. Ze začátku jsem byl trochu zvědavý a skeptický zároveň, co se z toho vyvrbí (komentáře ani obsah jsem předtím nečetl) jenom jsem věděl, že v tom hraje pár dobrých herců, ale o to víc jsem byl mile překvapen, prostě mně ten film dostal...

Mumie se vrací (2001)

Ještě horší než první díl, což se samozřejmě dalo čekat...musím se opakovat, ruce pryč, pokud nechcete přijít k trvalému poškození mozku a šup s tím na videokazety do zaprděných půjčoven. Trapárna plná lacině pusobících digitálních triků a kýče.

Mumie (1999)

Lidi proberte se. Tahle nastavovaná kaše není ani komedie ani dobrodružný film (Indymu to nesahá ani po kotníky) a podle mně ani zábava. Ruce pryč, tohle patří na videokazety do půjčoven. Jediné pozitivum je Rachel Weisz a pár dobrých triků. That's it.