Evoluce (2001)

Ježiš to byla ale kravina a sračka a to doslova a do písmene - viz konec. Nechápu, jak se k tomu mohli ti herci propůjčit. Vlastně chápu - peníze - ale všechno má své meze.

Cela (2000)

Bizarní, místy až morbidní záběry (kůň, věšení za kůži), vizuálně interesantní výlety do mysli psychopata. Hezká J. Lo, slušně hrající Vaughn, celkově po obsahové stránce slabý průměr, ale vizuálně úchvatné podpořené navíc výbornou hudbou.

Zběsilý útěk (2006)

Líbil se mi i první film, který jsem viděl od Wayna Kramera "Smolař" ale ten má s "Running Scared" společného pouze režiséra a kamerové filtry. Bezmálá dvouhodinová akční jízda za revolverem který se blyští jako psí koule plná scénáristických zvratů, prošpykovaná slovem FUCK ve všech možných i nemožných podobách, drsnej gangster kam se podíváš. Zkrátka nekompromisní akční řežba, která se Vám před očima odehraje tak rychle, že na konci budete mít problém popadnout dech. Ovšem jen do doby než spatříte americkou vlajku..

Invaze (2005) (seriál)

Určitě ne tak strhující a poutavé jako LOST, ale stále velice kvalitní seriál. Nemá to takové tempo a není to tak navykové jako LOSTi, přesto si v něm milovníci tajuplných záhad najdou zalíbení. Já u toho bohužel nevydržel "díky" strašlivě nataženému rozjezdu prvních dílů.

Švindlíři (2003)

Ježiší co to zase uděla NOVA - v tomto případě spíš PRIMA - :-D s tím dabingem, humr..doporučuji vidět originál. Fakt je ten, že film to není moc vtipný a zachraňuje ho Cage a Alison Lohman, ale na sobotní odpoledne se to dá překousnout. Za zmínku stojí také slušné kamerové záběry. Jakoby to ani nebyl film od Ridleyho Scotta, což?

Ztraceni (2004) (seriál)

Mám za sebou první epizodu tohoto skvělého seriálu, kterou jsem shlédl téměř jedním "hltem". Perfektně propracované charaktery, napětí, dobrodružství, vynikající hudba...zkrátka bomba. Jsem velice zvědav, zda postupem času nebude kvalita upadat, jak to bývá zvykem u tohoto typu seriálů, zatím tomu nic nenasvědčuje..takže můžu s klidným svědomím seriál doporučit a to vřele! UPDATED * tak musim jednu hvezdicku ubrat je to natahovany a uz to nema ani stavu.

Kobra (1986)

Moje svědomí a vědomí mi nedovolí dát nižší hodnocení. Ve své době parádní akční jízda trochu zavánějící B-čkem, ale ruku na srdce, kdo v té době viděl film, který si zamanul. Dementní zápletka a dialogy jdou stranou, hlavně že Sly drtí jednoho banditu za druhym a přitom převaluje v hubě zápalku..V paměti mně utkvělo i jeho suprový auto..

Pravidla boje (2004)

Po druhém shlédnutí musím přidat jednu *. Na filmu je viděť, že rozpočet asi nic moc, ale je to chytře natočený.

Nabít a zabít (2006)

Malinko komplikovaný děj má naštěstí na konci filmu hlavu a patu a vše do sebe téměř dokonale zacvankne. Skvělé herecké obsazení, pár dějových zvratů, dobrá kamera. Jen škoda těch pár logických chybiček - neprůstřelná vesta Lucy Liu, slipy pod ručníkem nazačátku a ty kamerové flashbacky mi také moc neseděly, ale jinak nadprůměrná gangsterka to je bez debat. 3,5.