Transformers (2007)

Je to spíš za 3,5. Triky supeeer, postavy, dialogy a vůbec scenář děs běs, herci neuvěřitelně přehrávají.. [nebo to tak mělo být?]. Zabáva to ale je, to je prostě neoddiskutovatelný fakt, být o 15 let mladší, tak na to koukám celou dobu s otevřenou pusou a ani nemrknu a asi bych dal i 5*.

Bourneovo ultimátum (2007)

Adrenalinová jízda od začátku do konce, pro mně zatím nejlepší akční film tohoto roku a bezvadné zakončení trilogie o Bournovi. Strhující, tísnivý a zároveň maximálně dynamický filmový ultimát.

Medvídek (2007)

Barevný, příjemný, NIC.

Na ostří nože (1997)

Skvělý Anthony Hopkins coby miliardář - teoretik všeuměl, ztracen v divočině s neméně dobrým Alecem Baldwinem - materialisticky založeným modním fotografem, který se kurví s jeho manželkou.. Nádherná příroda, výborný hudební doprovod a fantastické scény s naháněním medvěda, zabijáka. Nadprůměrný dobrodružný snímek s dobrou atmosférou i když velice předvídatelný.

Brouk (2002)

Příjemně obyčejná komedie o provázanosti lidských osudů, malinko připomínající oskarový snímek Crash i když bez rasového podtextu.

Simpsonovi ve filmu (2007)

Nedopadlo to vůbec špatně. Tak velká koncentrace vtipů, že je možná ani nebudete všechny stíhat. Nejvtipnější animák všech dob i když tak trochu vykrádá seriál jako takový. Kdo má rád seriál neměl by si nechat ujít i tenhle celovečerní slepenec pro celou rodinou s takovou hustotou hlašek, že vám z toho půjde hlava kolem.

Ong-Bak 2 (2005)

V porovnání s Ong-bakem rozhodopádně zklamaní. Některé bojové scény jsou super, jiné Vám vykouzlí mírný úšklebek na tváři a hlavně ten stupído scénář a příběh, ale je to prostě slušná akční zábava a Tony Jaa je celkem hustej řezník, takže pokud se Vám nechce zapojovat mozkové závity, tak doporučuju!

Kráska v nesnázích (2006)

Skvělí herci, nejlepší mi přišel Jiří Schmitzer, který si zahrál prvotřídního křupana-provokatéra. Krásná a bezprostřední Anna Geislerová, Macháčka jsem tedy v jeho roli moc nepobral, ale jinak jsou všichni velice dobří. Hudební a kompoziční stránka také výborná, kromě Radůzi, kterou ač mám rád, tak sem se nehodila. Některé kamerové záběry mi utkvěly v paměti.. Pár skvělích dramatických dialogů, škoda toho jednoduššího scénáře a občasné vyumělkované rádoby rafinovanosti. V naší malé České kotlině ale rozhodně nadprůměr.

Neporazitelný (2002)

Je to dobré boxerské béčko z vězeňského prostředí. Nic víc, nic míň. A v tomto případě -dobré- musíte vztáhnout na písmeno B.