Bodyguard na volné noze (2023) odpad!

Tak jsem se včera při hodnocení vynikajícího výrobku Bez soucitu patolízalsky vlísal Morelovi pětihzvězdou s obdivem k jeho celoživotní tvorbě a On mi to tentokráte takto zpackal a stal se tak téměř Mužem na odstřel. V 96 minutě jsem to trápení ukončil a jako Anděl pomsty dávám s hořkostí a Bez soucitu odpad za tento mizerně zahraný, slaboduchý zvrateček bez nápadu a energie nehodný velikána, který, věřme, nebude vyfilmovaný obdobně jako vypsaný Viewegh už je.

Lisa Frankenstein (2024)

Vynikající a vtipná satirická pohádka o lásce k zombíkovi s překvapivým a obdivuhodným hereckým výkonem Kathryn Newton, která hraje celým svým tělem.

Bez soucitu (2010)

Původně jsem si šel podle recenzí milých Oblíbených pro půlnoční uspávačku bez nutnosti dokoukání, ale dostal jsem úplný opak. Například oproti hloupým, sterilním a bezduchým Wickům mě tento svižný a vtipný akčňáček plný zvratů překvapivě překvapil. Morel se stím jako vždy nemaže, diváka zatáhne do akce pár minut po začátku a bez okecávání už nepustí. Sympatický Travolta kupodivu nepřehrává až tak těžkopádně stejně jako nešikovný Meyers. Poněkud nelogické a patetické finále mému veleoblíbenému režisérovi shovívavě promíjím

65 (2023) odpad!

Meteoricky zářící příklad zrůdnosti a degradace filmové sci-fi. Nejhorší hollywoodský herec současnosti v hlavní roli - to nemůže dopadnout dobře. Už to mě mělo odradit. Navíc ve vražedné kombinaci s dementním, zcela prázdným scénářem slaboduchými dialogy, srandovními triky a především doslova překypujícími nelogičnostmi. (....Takto opravdu jurská fauna a flora nevypadala......)A je s ostudou zaděláno na jeden z nejzanesenějších odpadů loňského roku s vůní zlaté maliny. A to já tak rád sci-fi a pravěk. Brrrrrr.

Resurrection (2022)

Geniálně zahrané s úchvatným abstraktním námětem, dechberoucím finále a geniálně maskovanou ateistickou výzvou.  Ňam, ňam, ňam.

Alkhallat+ (2022)

Žádná mysterie, drama ani thriller, ale komická satira kupodivu dobře zahraná, kde si arabáši dělají srandu sami ze sebe. První povídka excelentní, ale postupně až k odpadu.

Cirkus Columbia (2010)

Mám tak rád když herci dělají to, co mají a své role žijí tím do koho se vcítí nikoliv když necítí to za co jsou placení a nehrají, což častokrát u řady projekcí cítím já. A tady v Jugošce hráli ten život jako o život a necítili se u toho jako herci. Bravo.

Leoš Mareš & Karel Gott - Být stále mlád (2018) (hudební videoklip) odpad!

Zpěvák Marian Gold z Alphaville by měl Alfadebilovi Marešovi poslat dron s minimální dávkou inteligence aby pochopil, že by už konečně měl tento interdisciplinární diletant přestat dělat mezinárodní ostudu a to nejen Gottovi.

Hrozba smrti (2024)

Brutální adrenalinový zážitek protože hrozba smrti ohrozila spíše mojí aortu jak jsem se vztekal, že jsem promarnil další ždibec zbytku mého života. ALE !!! Tento "artový sqost", myšlenkově bohatý, dojímavý příběh doutnající sopky Jakefjagyllenhaallajokull s bohatstvým vtipných filosofických dialogů a opentlený nevšedně zapeklitým scénářem , mohu doporučit  s jistotou všem fandům MMA a klecí UFC, fanynkám Karlose, do snů všem zamindráčkovanýn hubeňoučkým úředníčkům, nesebevědomým masochistům, sparťanským rowdies a všem buzničkám jako spolehlivé afrodisiakum u předehry při večerním ňuchněníčku. Tak jsem To z toho odpadu přeci jen vytáhnul. Přeci jen jednu hvězdu tetuji neherci a profesionálnímu zápasníkovi MMA Conorovi za jediný přesvědčivý výkon a odvahu vstoupit do hereckého ringu.

Arctic Void (2022) odpad!

Amíci otestovali sonickou zbraň na dosud existující skanzen ruské hornické osady Pyramida na Špicberkách s následkem odparu návštěvníků této turistické atrakce. Odpařit by se měl však spravedlivě režisér Darren Mann za to, že nás touto dementní zbytečností připravil o hodinu a půl filmového života, který jsme mohli věnovat smysluplnější projekci.