Plnou parou vzad! (2002)

Jedna z mých oblíbených komedií. Od začátku až do konce filmu jsem se náramně bavil, nebyla snad ani minutka, při které jsem se nezasmál. Po dějové stránce to zlehka pokulhává, ale o zábavu je zčistajasna postaráno. Musím zde pochválit herce C. Goodinga Jr., protože ním ztvárněná postava nemá chybu a dost si to užíval. Vynikající komedie plná luxusních scén, vtípků, překrásné samotné ženské na lodi atd. Musím tomuhle skvostu dát 90%!

Krvavý Valentýn (2009)

Naprosto průměrné béčko, při kterém jsem se místama spíš bavil než se bál. Bohužel role J. Acklese mu moc dobře nepadla, myslim si, že má na víc. Ani pasáž, ve které běhá nahá ženská povenku to nezachrání. 50%.

Červený trpaslík - Zpátky na Zemi (2009) (série)

Konečně je to tady, Červený trpaslík je zpět se stejnými herci jako dříve! Co se týče vtipné stránky, musím říct, že jsem byl překvapeně nadšen. Kvalitní, inteligentní vtípky sem tam byly, ale už toho nebylo tolik, jako za "starých časů". Co se týče dějové stránky, byl jsem ještě více překvapeně nadšen, vůbec jsem nečekal konec 3. části, ***SPOILER***-_- ve které se vše vyjasnilo a vrátilo do starých kolejí. Pro fanoušky nostalgická vzpomínka. Zaslouženě 90%!

Disaster Movie (2008) odpad!

Ti, kteří tohle natočili, museli být pod vlivem omamných látek a bůhví čeho ještě. Ty slova, které bych mohl použít na slušný popis filmu zatím neexistují a to jsem velice rád. Co dodat dál? Propadák největší.

Záhada Blair Witch 2 (2000) odpad!

No, co to je? Absolutně nesmyslné, nepovedené pokračování originální jedničky. Čekal jsem od filmu mnohem více.

Strážci - Watchmen (2009)

Tak nadějně vypadající film a takové velké zklamání! Úvodní titulky byly naprosto jedinečné a bravurně vychytané, byla to ta nejlepší část z celého filmu. Samozřejmě chci ještě pochválit unikátní zakončení filmu, které pro mě bylo nesmírným překvapením. Co musím vytknout je to, že skoro po celý film byly zbytečně prodlužované dialogy postav a dopodrobna jejich seznamování, v čem "vynikájí" a co "dělají". To je snad poprvní, co mě Z. Snyder zklamal. Čekal jsem od filmu mnohem více. 60%.

Teletubbies (1997) (seriál) odpad!

Tomuhle "veledílu" se prosím vyhněte velkým obloukem. Pro malé děti těžké mučení. Netřeba komentovat...

Výměna (2008)

Obrovská poklona panu C. Eastwoodovi za tento dramatický film plný různých emocí. Příběh je dokonalost sama a dokonce Vás pohltí natolik, že se nebudete hnout od obrazovky a neustále si budete domýšlet, jak to asi dopadne. Co se týče obsazených postav, nemůžu nijak, než pochválit suprový výkon A. Jolie, která se do role více než vcítila. Zato jsem si nemohl zvyknout na obsazení postavy J. Malkoviche, kterého znám spíše jako hlavního představitele záporáků, ale postupem času jsem si na jeho roli zvykl. Clinte, jsi fakt frajer! 90%.

Kat (2004)

Naprosto katastroficky působící film, nebýt Rusáka - Kevina Nashe, který film nachvíli ožil komickou mlátičkou s hlavním hrdinou! Proto hodnotím 1 hvězdičkou.

Mladý mistr (1980)

Můj první kung-fu film, který jsem viděl už jako malý hoch milující veškeré "mlátičky". Počínaje tímto filmem, od kterého se má obliba k Jackiemu neustále navyšovala. Jackie ve vynikající formě předvádí své neuvěřitelné kung-fu kousky. Ve filmu jsem se v žádných pasážích vůbec nenudil, v každé chvíli nějaká ta mlátička, vtipné akrobace Jackieho a mnoho jiných vydařených kousků. Nejvíce se mi líbila záverečná bitva mezi Jackiem a záporákem, která trvala mimořádně dlouhou dobu. Kung-fu s Jackiem mám rád, a proto je pro mě sledování jeho podobných filmů nejlepší relaxace. Filmu se nedá z mého pohledu nic vytknout. Doporučuji shlédnutí všem, kteří jej doposud neviděli. Bez dalších slov jednoznačně za 5 hvězd!