Kolotoč (1996) (pořad)

Jako dítě jsem tenhle pořad miloval. Pomatuju si pouze moderování s Pavlem Poulíčkem, a proto z velikých nostalgických důvodů 5 hvězdiček.

Terminator Salvation (2009)

Hrozně moc jsem se těšil na pokračování mé oblíbené série Terminátora. Koneckonců jsem i přehlížel rejžovo jméno, abych si to celé, ještě před premiérou, nějak neznepřátelil, neboť jsem mu prostě nevěřil, že to dokáže. Záčátek filmu mě mile překvapil, jelikož postapokaliptická atmosféra mě pohltila natolik, že mě to chvíli i bavilo. Už jsem začínal doufat v to, že se to náramně vydaří. Jenomže co čert nechtěl, po druhé polovině filmu jsem už zíval nudou, protože se to táhlo strmým kopcem přímo do záhuby. McG není špatný režisér, ale na takový žánr prosťě nestačí. Nebýt bravurního výkonu S. Worthingtona, tak by film, vskutku, letěl přímo do záhuby. Pro mě zklamání, proto musím dát rovných 60%.

Braindead - Živí mrtví (1992)

Hrozně miluju filmy se zombíkama a popravdě řečeno v žádném případě jsem netušil, že režisér, jako je P. Jackson mohl natočit takový šílený massacre nářez se zombíky. Neskutečně zábavné, originální, násilné a bůhví co včechno se dá o tomto díle ještě říct. Musím zde připomenout jednu pasáž, ve které zombíci prováděli u večeře "pohlavní styk", fakt bomba. Dosud nepřekonaná zombí akce. Bravo, pane Jacksone! 99%.

Do hlubiny (2005)

Mám rád moře a potápění, takže jsem si začátek filmu dost užíval a po celý film se hodně bavil. Škoda jen, že toho potápění nebylo víc. Obsazení P. Walkera a J. Alby naštěstí vyšlo. 70%.

Ošklivka Betty (2000) (seriál)

Kupodivu jsem se u některých dílů dost bavil. Nebyla to špatná telenovela, proto 40%.

Kat: Válečná zóna (2008)

Další dílo ze série Punisherů, které opět nezklamalo svou nudně působící režií. Nevím, zda-li se páni režisěři a paní režisérka předhánějí, kdo natočí ještě nudnější děj, nebo fakt netuším, o co jim jde. Pár brutálních zabijení film nijak zvlášť neoživý a ani nezachrání. Pro mě opět béčkovej propadák. 20%.

Terminátoři (2009) odpad!

Taková obrovská OSTUDA! Hodnocení mluví za vše, netřeba takovou sprostotu komentovat. ODPAD!

Osudový dotek 2 (2006)

V žádném případě tohle dílo nedosahuje takových kvalit, jako bravůrně natočený první díl! 20%.

Star Trek (2009)

Tak, konečně jsem měl tu čest se jít na to podívat do kina a řeknu Vám, že jsem byl nesmírně překvapen. Musím se zde poklonit panu Abramsovi za vynikající obsazení herců, každou chvíli explodujícími akcemi, které mi vyrážely dech, skvělými hlody a hlavně bravurním dějem. Všechno, co jsem od filmu očekával jsem dostal a v žádněm případě mu nemohu nic vytknout. Takhle jsem se v kině už dlouho nepobavil a jsem rád, že jsem mohl vidět jeden z nejlepších filmů tohoto roku. Jen tak dál pane Abramsi! 90%.