• Válečný

Poslední žralok (1981)

No jak jsem to veledílo shlédl,rozhodl jsem se že neuposlechnu oficiálního textu distributora a na "Čelisti" nezapomenu.Gumový žralok-to muselo dát práce.

Báječný Robin Hood (1970)

Jediná hvězda svítí tomuto filmu na mém filmovém nebi.No přeci ho nevyhodím do koše-když to byl dárek.Kam putovala plná palba hvězd co se týče Robina Hooda je ode mě všeobecně známo.Ale milí kolegové-když vám hlavní hrdina připadá jak poskakující šašek,proč dáváte filmu 3*?????

Tři tygři proti třem tygrům (1977)

Ty Villaggiovy grimasy mě vždy chytnou,byt jsou už tisíckrát ohrané-ale spolehlivě působí jako lék proti depresi.

Na břehu řeky (1986)

Začínající Keanu Reeves ve svém 7 filmu kariéry-přičemž zrovna r.1986 byl pro jeho filmové začátky docela úspěšný-hrál v osmi filmech.V jedné z hlavních rolí tohoto snímku o věčně z mariánky zkouřené mládeži,představuje studentíka v kterém se po vraždě spolužačky pohlo svědomí-dodá si odvahy a jde celou věc oznámit na policii.Nutno dodat že v tomhle filmu hraje hlavní roli marihuana.Tu kouří snad všichni včetně jeho matky,která nemá ani potuchy co dělá její 12letý nezvládnutelný syn.Ten po první zkušenosti s trávou málem zastřelí svého staršího bratra-ve filmu právě Keana.Takový filmeček o znuděné mládeži-které mariánka důkladně vykouřila rozum.Ale už tam je vidět Keanův talent herce.17.1.2010.

Hrdinové války (2007)

Naprosto souhlasím s kolegou "Crocuta".Jen je obdivuhodné jak Čínská cenzura povolila odhalit pravdu o historii soudružské výpomoci ve válce v Korei,či jaké problémy měla komunistická Čína se sjednocením země.Zbytky dobře vyzbrojených leč početně mnohem slabších oddílů generála Čankajška se po tuhých bojích stáhly na ostrov Taiwan.koment 5.1.2010.

Jack zabíjí obra (1962)

No na rok 1962 nevídaně povedený film plný strašidelných efektů.Podle mě daleko předběhl svou dobu-co se týče filmových efektů.V žádném případě to není dopolední pohádka pro děti ve školce.5.1.2010.

Zaříkávač koní (1998)

Kdo má rád koně,tak si tento film zamiluje.Pro "konˇáky" je to něco jako hymna.A kdo má navíc rád Redforda a romantiku-prostě nemůže dát mín jak 5*.4.1.2010.

Veni, vidi, vici (2009)

Příběh který jako kdyby byl okopírovaný z dnešní doby plné honbou za penězi a podrazů.Moc se jim to povedlo.

Tichá bolest (1990)

Tak takle nějak opravdu vypadalo období normalizace.Všechna čest všem co film přivedli na svět i těm co v něm hráli.