Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Krimi
  • Krátkometrážní

Proroctví (2009)

Naprosto skvělý zážitek. Skvěle natočeno, napínavé a konečně také něco jiného! Pro mě obrovská škoda toho konce, který naprosto zkazil celý pohled na film. Pro to pouze 6/10

V zajetí (2020)

Jsem opět docela zklamaný. Za rok 2020-2021 zatím přišli pouze dva skvělé horory - Neviditelný (2020) a  V Zajetí démonů 3 (2021). Tento film sice nebyl horor ( I když tam byl zařazen) Beru ho jako thriller. A teď už k hodnocení filmu: Film mě od začátku docela nudil, čekal jsem více příběhu, zvratů atd... Závěr v nemocnici sice nebyl špatný, ale podle mě závěr mohli udělat lepší. 5,5/10

Napětí (2021)

Jsem zklamaný... Velmi jsem se těšil a nakonec nic.. Prvních 40 minut stálo vážně za nic... Scény byly typu něco bouchlo, sestřička se tam šla podívat a nic. Co se týče zbylých minut, no nevím... Nebylo to nic moc, zdálo se mi to takové nesmyslné, překombinované. Hlavně vůbec ne strašidelné... A o lekačkách taky nemůže být řeč. 4/10

plakát

Slunečná - Ta pravá (2021) (epizoda)

Po dlouhé době zábavný díl, závěrečná scéna potěšila, je na čase seriál ukončit😁

plakát

V zajetí démonů 3: Na Ďáblův příkaz (2021)

Lepší než Annabelle 1,2,3, lepší než Sestra a La Lorona. Po dvouch naprosto fenomenálních dílech přichází třetí díl, který je vlastně úplně, ale úplně jiný! Úvodní scéna s vymítáním je naprosto skvělá. Celý film je nabitý dějem a nenudí ani chvilku. + Ve filmu se objevují vraždy (v předchozích dílech ne) z hlavní záporačky šel opravdu strach, byly zde dvě povedené vymítání, herecké výkony, konec. - Chyběly mi zde lekačky Celkově se mi strašně líbilo, že to po dlouhé době v hororech bylo zase něco jiného. A Michael Chaves odvedl vážně skvělou práci. 9/10

Annabelle (2014)

Jako Thriller to funguje dobře, jako horor je to velmi slabé.

plakát

Winchester: Sídlo démonů (2018)

5/10 na hranici mezi dvěmi a třemi hvězdami, ale nakonec se přikloním ke třem hvězdám, protože.. + dobře natočeno, skvělé, děsivé prostředí, některé lekačky byly podle mě více, než povedené  - Příběh chvílemi nedával přílíš smysl. Závěr se mi nelíbil, nebyl strašidelný a moc jednodušše se to vyřešilo. Celkově docela zklamání, kdyby to byla klasická duchařina, myslím, že by to dopadlo lépe.