Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Animovaný
  • Krimi

plakát

Cesta do tmy (2023) (TV film)

Zajímavý a docela dobrý film, zážitek mi však kazí ta roztřepená kamera, motala se mi z toho hlava. 6/10

plakát

Vymítač ďábla: Znamení víry (2023)

Film, zabývající se velice zajímavými tématy a dostávající postavy do těžkých a nepříjemných rozhodnutí. 7+/10

plakát

Sexuální výchova - Série 4 (2023) (série)

Povedené zakončení, i když výrazně zaostává za prvními třemi řadami. 1. Polovina za 3 druhá za 4 a půl. 75%

plakát

Knižní klub zabijáků (2023)

Průměrný slasher, který lehce vykrádá Tajemství loňského léta a Vřískot. Naštěstí ale nenudí. 5,5-6/10.

plakát

ONEMANSHOW: The Movie (2023)

Jedno z těch slabších One man show, ale je to stále koukatelné, a navíc to rychle uteklo. Viděno v kině - 55%

Pavučina (2023)

³/⁴ filmu super, finále slabší...

Barbie (2023)

Skvělý Gosling, skvělá taneční čísla a skvěle představení Barbie světa. Bohužel se mi nelíbilo, jakým směrem se to nakonec ubralo. /50%/ Druhé zhlédnutí jsem si užil mnohem více, celou dobu jsem se bavil. /70%/ Zhlédnuto v kině 2x

plakát

Insidious: Červené dveře (2023)

Těšil jsem se, protože předchozí díly v sérii se mi líbily, finální trailer zaujal a zajímalo mě, jak si Patrick Wilson se svým režijním debutem poradí. Hodinu a půl se absolutně nic neděje, a když se film snaží budovat alespoň nějaké napětí, vždy je to zakončeno nějakou úplně nejvíce predictable lekačkou. Doufal jsem, že alespoň finále se povede, ale jelikož trvalo asi 3 minuty, tak netřeba dále komentovat. Totální nuda a zbytečnost. 2,5/10