Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Animovaný
  • Horor
  • Krimi

plakát

Včela na mušce (2022) (seriál)

Zábavný seriál se vtipným Rownem Atkinsnem. Ke konci vám přijde, že je to úplně zbytečně natahované a stačilo by i 6 dílů. Ale bavilo mě to. 65%

Riverdale (2017) (seriál)

První série byla asi nejlepší, co se týče zápletky, ale pro mě asi nebyla nejzábavnější. Velmi kvalitně natočeno a finále bylo dost povedené. 1. Série - 80%. I druhá série byla velmi kvalitně natočeno. Ovšem už se nám tam objevily i slabší díly. Finále druhé série ovšem bylo perfektní. 2. Série - 75% Třetí série už byla výrazně slabší, scénář byl hloupý, některé postavy se chovali i docela hloupě. Sérii rozhodně neprospělo 22 dílů, myslím, že kdyby bylo méně dílů bylo by to lepší a nemuselo to být tak natahováne. 3. Série - 65% Čtvrtá série byla mnohem lepší než ta třetí a pro mě byla dokonce i nejzábavnějšíl. Jediným zklamáním byl muzikálový díl, který byl zatím z těch třech muzikálových dílů suverénně nejhorší. Do hodnocení čtvrté série přidávám i první tři epizody z páté série, které patří do čtvrté série, ovšem kvůli covidu byly zařazeny do páté série. 4. Série - 85% Tak pátá série byla rozhodně nejslabší, nevím jestli došlo po parádní 4. Řadě k výměně štábu nebo tvůrcům totálně hráblo? Myslím si, ze seriálu moc neprospělo posunout děj o 7 let později. Posledních 20 sekund však tuto sérii možná zachránilo. 5. Série - 50% Rivervale byl speciál šesté řady, který já ale k šesté řadě počítat nebudu, i kvůli tomu, že se jedná o něco úplně jiného. Pro mě to celé byla pouze zbytečnost, která posílá úroveň seriálu níž a níž. Jediné, co stálo za to byla poslední scéna v posledním díle Rivervale. Možná to změnilo konec páté řady. Jinak u některých dílů naprostý problém to vůbec dokoukat, většina proklikaná a já jsem, jak už jsem zmiňoval velmi zklamaný. Rivervale - 25%  Šestá řada nezačala úplně špatně, sice to nebylo úplně tak moc kvalitní, jak jsem doufal, ale alespoň průměr. Další díly už přinesly zhoršení. Absolutně nechápu to, proč tvůrce napadlo s normálních lidí začít dělat superhrdiny... Prostě celkově se tam dějí absolutně nelogické věci a navíc větina dílů je hrozně nudná. Je smutné, že když se první 4 série řadily k tomu nejlepšímu, co Netflix mohl nabídnout, tak tato 6. série nedosahuje žádné kvality. Je to prostě nudná, nesmyslná slátanina. Doufám, že se přes cestování času dostaneme před výbuch a žádné superschopnosti už zde nebudou. První osm dílů 6. série - 15%

plakát

Proč? 13x proto - Série 1 (2017) (série)

Pěkně natočeno, nápad je dobrý, bohužel v prvních třech dílech hlavně převládala nuda. Doufám, že se to rozjede. První tři díly - 60%

plakát

Love, Death & Robots - 1. svazek (2019) (série)

Zajímavá hororová antologie, se skvělou animací. Sonnie's edge - 7/10, Three Robots - 5/10, The witness - 9/10, Suits - 10/10, Sucker of souls - 7/10, When the yogurt took over - 9/10, Beyond the aquila rift - 9/10 Good hunting - 8/10 The dump - 6/10

plakát

Riverdale - Kapitola 109: Jedovatá (2022) (epizoda)

Dobrý díl, jedna hvězda navíc za bughead ;) Doufám, že na konci šesté řady budou cestovat časem před ten výbuch a žádné superschopnosti nbudou.

Saw 4 (2007)

Pro mě zatím nejméně zajímavá a nejméně zábavný díl, ale i tak slušný nadprůměr. 6,5/10