The Bad Nun 3 (2023)

Obrovské zklamání! Nudný děj, nic nového, příšerné herecké výkony, směšné odhalení, žádné atmosférické scény... Jen úvodní vražda byla docela dobrá. Je to škoda, protože tyto filmy mají mnohem větší potenciál.

The Watcher 2 (2020)

Překvapivě mnohem lepší než první Watcher, scénář a herecké výkony byly lepší a bylo to velmi zábavné. Opravdu dobré překvapení.

The Watcher (2018)

První díl dokázal v některých částech vybudovat nějaké napětí, ale třetí dějství bylo opravdu směšné.

The Exorcism (2024)

Film sám o sobě nebyl tak špatný a byl celkově lepší než jsem čekal, ale závěrečné vymítání bylo velmi slabé..

Cinderella's Curse (2024)

Zhruba někde lehce nad úrovní prvního Winnieho. Stopáž akorát, povedené krvavé scény, tragické herecké výkony, ale tak malý budget to prostě celé sráží dolů. 45%

Tarot (2024)

První hodina je přehlídka nudy, klišé a stokrát viděných věcí. Poslední půl hodina dost slušná. A ta scéna s kouzelníkem, perfektní. 5,5/10

Hlasy mrtvých (2023)

Zajímavý nápad, který má jakžtakž zajímavou první polovinu, ve druhé to pohřbívá nudou a velkým množstvím WTF scén. 4,5/10

Late Night with the Devil (2023)

Musím pochválit hodně originální koncept a skvěle vystřiženou atmosféru sedmdesátých let. Jenže první polovina je na můj vkus dost nudná a nějakého toho strašení ve druhé polovině, je tam také pomálu. 6/10

Abigail (2024)

Skvělý začátek a povedená první polovina, kterou za mě bohužel pohřbívá překombinovaný a slabší scénář ve druhé polovině. Zklamaní. 6/10

Neposkvrněná (2024)

Napínavý film a skvělá Sydney Sweeney v hlavní roli. Pocitově na silné 3. 6,5/10