Počátek (2010)

Dream is collapsing....tohle už ani není umění, tohle je sto padesáti minutový orgasmus.

Hra o trůny - Poslední ze Starků (2019) (epizoda)

Tak ve finále GoT dělají tvůrci to co dělají hrozně rádi už pěknou řádku sérií. Nejdřív vás ujistí, že obě soupeřící frakce jsou nakonec dosti vyrovnané a pak se vás snaží hrozně překvapit plot twistem kdy strana, kterou lze více či méně označit za tu kladnou přijde o svou největší výhodu. Tenhle vzorec je u posledních dvou sérií neustále dokola. Takže co nám zbývá. Dva poslední díly kdy tzv. Aliance Jona a Daenerys bude muset jisto jistě napadnout KL, přitom šance na jejich vítězství je momentálně mizivá. Ledaže Euron zradí nebo Cersei zabije Jaime nebo bože ne Arya. Před premiérou tvůrci tvrdili, že konec komunitu rozdělí na dvě poloviny, zatím to však vypadá , že zklamaných bude víc než uspokojených. Přeci jenom i takový neobjektivní vůl jako já začíná být zklamaný.

Hra o trůny - Dlouhá noc (2019) (epizoda)

Já jsem hrozně moc zklamaný. Mám GoT hrozně rád ale i jako největší fanboy musím uznat, že tahle bitva byla prostě nic moc.To že díl byl tmavý mi je u prdele, ale ty plot armory, a sestřihy jsou fakt špatný. Smrt Nighta je pro mě fakt hrozně velký zklamání...WW v knihách miluju a v seriálu je tak hrozně dojebali. A proč vlastně nezabili třeba Sansu nebo Tyriona? Já byl už emočně připraven a ne oni přežijí. Navíc s tou písní v minulém díle nás krásně připravili a teď houby. Kdysi jsem řekl, že ať už tvůrci natočí cokoliv vždy dám jen z povinnosti 5*. Scény tam byly i suprové, třeba ti draci ve svitu měsíce, no prostě nádhera. Ale celkově je to hrozně velký průšvih na kterém se ještě pracovalo 2 roky...takovou bitvu bastardů jsem si pustil třikrát za večer, ale díl The Long Night si nemám chuť podruhé pustit ani den po premiéře...

Avengers: Endgame (2019)

Já tomu prostě nemůžu dát 5*. Je to dobrý film a dobré zakončení, o tom žádná, ale já prostě nejsem takový fanboy Marvelu abych se u toho rozbrečel. Když jsem se na to díval tak jsem viděl prostě další marvelovku, které jsou všechny dělané jako přes kopírák. Jasně děj se vždycky nějak mění, u Endgamu to jde vidět nejlíp, ale konec je vždy stejný. Právě proto mi Infinity War vyrazil v kině dech víc než Endgame. Jak půjde Marvel dál, to je mi velkou záhadou, ale on Faige už něco vymyslí, sype to tolik peněz, že tohle není ukončení ani zdaleka. Jo a po shlédnutí jsem si opět potvrdil moji nejoblíbenější postavu - Thora. Ten je od Ragnaroku prostě skvělý....Očekávám jeho účast v nových Strážcích. btw co mě štve na Marvelu fakt nejvíc, jsou ty dramatické smrti postav. V jednom díle je totálně smutná scéna ve které umírá hlavní postava, jen pro to aby byla v dalším díle oživena i za cenu, že tím tvůrci totálně ojebou jasně dané pravidla. Však mi řekněte, proč Lokiho nezachránili stejným způsobem jakým zachránili Gamoru? Nevim no.

Ztraceni (2004) (seriál)

Mi-lu-ju. Uvidíme se v příštím životě brácho.

Upgrade (2018)

Za málo peněz hodně muziky. Pouhých 100 minut stačilo abych si tento film naprosto zamiloval. Nejlepší film roku 2018 a můj nejoblíbenější film posledních let. btw. jsem asi jeden z mála,ale ten herec mi vůbec nepřipomíná Toma Hardyho.

Prokletý ostrov (2010)

I přesto, že jsem největší fanoušek mindfuck filmů a DiCaprio je můj oblíbený herec, se mi Scorseseho Prokletý ostrov dlouho vyhýbal. Film je to určitě na více zhlédnutí, jelikož příběh je velice hutný a komplikovaný, v podstatě je to podobné Počátku od Nolana. Atmosféra je skvělá a soundtrack ještě lepší. No a Leo exceluje, což je u něj už standart.