• Krátkometrážní

Deset důvodů, proč tě nenávidím (1999)

Několik humorných okamžiků a hlavně sympatičtí herci dělají z tohoto snímku něco, čemu se nebudu podruhé bránit. A na Heatha si zavzpomínám vždy rád.

Animatrix: Program (2003)

Příjemná atmosféra, úplně z jiného soudku než např. Světový rekord.

Animatrix: Světový rekord (2003)

Asi nepatřím mezi vyvolené, které animatrix uchvacuje. Doufám, že narazím na více pohlcující díly.

Kolo (2003)

Nápad geniální, animace úžasná, ale vše zůstalo z velké části trestuhodně nevyužito.

Saw 2 (2005)

Saw je veleúspěšná série s několika pokračováními, která těží hlavně ze dvou věcí - ukázat divákovi co nejvíce zajímavých úmrtí a promyšlené pointy. To se podařilo i ve dvojce a nepřijde mi o nic horší než první díl. Ani Jigsawovo poselství o životě a smrti mi nepřijde nijak otřepané. Slušné pokračování, které si další díly určitě zasloužilo - dnešní horror trend a obliba u diváků mluví za vše.

Patrick (1978)

Punc starého hororu se Patrickovi upřít nedá. Solidně se buduje atmosféra a celý námět je poměrně zajímavý. Nudnější pasáže a slabší scénář však film zanechávají v průměrných (nejen australských) vodách.

Izolace (2006)

Snímek sice nemá hlavu ani patu, ale humor mi víceméně seděl a několik drsnějších scén zachránilo třetí hvězdičku. Dyer mě nezklamal a zůstává u mě v žebříčku nejnadanějších mladých herců Británie.

Let's Pollute (2011)

Ne grafikou, ale poselstvím o hlouposti lidstva je tento snímek výjimečný.

Tong (2009) (studentský film)

Asijský vědec Tong vypadá jako sběratelská figurka typu bubble-head a méně sympatickou postavu bych hledal jen těžko.