Zelená kniha (2018)

Viggo Mortensen hraje skvělého burana a i díky němu je film o lvl výš. Přes vysoké hodnocení mě film nijak neoslnil. Jižanští Američané mi silně připomínali svých chováním jejich nynějšího prezidenta Donalda:-). 3+

Bohemian Rhapsody (2018)

Mám smíšené pocity. Některé části filmu bych neohodnotil ani za 2 hvězdičky jiné za 5. Tak i tak byl film velice zajímavý a o Queenech jsem se "dozvěděl" vlastně všechno jelikož jsem se o ně prvně nezajímal. Ani jsem nevěděl co všechno složili. Jsem rád, že jsem film viděl. 4 hvězdy

Alfa (2018)

Tak zde fakt nevím. Jediné co mě bavilo byla doba do které byl příběh zasazen. Jinak hlavní hrdina nesympatický, vše velice předvídatelné. Závěr přetažený za uši, to už mohl ten pes snášet rovnou zlatá vejce. 3-

Venom (2018)

Abych pravdu řekl filmy dle komicsu mě moc neberou. Je to většinou jen výplň večera, lepší než dloubání v nose. V čem byl Venon lepší než ostatní? V ničem ale přesto mě bavil. Venon je prostě típek :-) 4+

Aquaman (2018)

Aquaman je trubka. Aspon toto říka Rajesh Koothrappali. Ne není. Aquaman je přesně takový jaký jsem čekal a ještě o dost lepší. Děj je zajímavý, film má spád, 143 uběhlo jako voda. Není to žáden film, který má stát se legendou či kultovním ale taky to není žáden,který jsem musel dokoukat jen z povinnosti. 4+

Alita: Bojový Anděl (2019)

Super. Super,super. Pro fanoušky Sci-Fi povinnost . Za mě nejlepší film 2019 co jsem viděl. Děj odsypal, nebylo čas se nudit. Škoda. že jen 122min. Klidně bych snesl 2x tolik a asi bych toho neměl pořád dost. Sice všude píšou, že druhý díl asi nebude ale doufám, že se toho někdo chytne a budou další díly protože našlápnuto to má na perfektní ságu.

První člověk (2018)

Film byl pro mě spíš jako dokument a dozvěděl jsem se o něco více o tom,jak to asi mohlo být při plánování a přistání na měsíci. Ale když tohle vše si odmyslím tak je to spíš film do televize když už "fakt nic nedávají" hodně slabé 3 hvězdy.

Pašerák (2018)

Tak nevím. Dle hodnocení filmu jsem na něho koukl a musím říct, že za mě slabé 3 hvězdy. Děj je pomalý, rady Dědka to je jeden velký omyl. Celé mi to přijde takové naivně blbé.

BlacKkKlansman (2018)

Tak jsem se na film dle hodnocení těšil ale po shlédnutí musím říct, že mě film vyloženě nebavil. Byla to nuda. Děj se vlekl. Podivné záběry na lesy( přírodu - to jsem nepochopil proč to tam je), na lidi při promluvách lídru Black power. Za mě bych řekl, že to byl béčkový film. Je spousta filmů dle skutečné události a lze se na to koukat. Toto jsem vyloženě přetrpěl. Slabých 40 procent.

Hastrman (2018)

Nádherní příroda, skvělý hlavní hrdina a zajímavý příběh s tajemnou atmosférou mi zase po dlouhé době přinesl požitek z filmu. Tohle já můžu i když ten konec byl asi to nejhorší na celém filmu. Slabé 4 hvězdy.