Kobra 11 (1996) (seriál)

Dříve jsem to sledoval pravidelně, ale postupem času se mi to zdá stále stejné. Nutno ovšem uznat, že toto je jeden z nejlepších německých výtvoru v historii. Jediný, co mě teď na Kobře zajímá je, jestli je Semir Gerkhan opravdu nezničitelný a všechno a všechny přežije?

Uvolněte se, prosím (2004) (pořad)

Sakrastický humor Jana Krause mám rád, ale jako vždy u talk-show se to odvíjí od pozvaných hostů. Asi jediný moderátor, který momentálně má na to, uvádět vlastní pořad tohoto typu.

Dannyho parťáci 2 (2004)

Po výborném prvním dílu, je toto zklamání. Potenciál to mělo velký, ale je to hodně zmatený, nepřehledný a překombinovaný (Julia Roberts hraje Julii Roberts, ale nevypadá jako Julia Roberts). Nevim jestli je to chyba scénáře nebo moje, ale pořádně jsem nepochopil o co tam vlastně jde.

Dannyho parťáci (2001)

Spousty skvělých herců, výborně vymyšlený a do detailů promyšlený příběh, který srší humorem, akcí, neztrácí tempo a pohodově plyne, ale přinutí pozorně sledovat, co že se to děje. Na hercích je vidět, že si natáčení užívali a ta zábava přejde i na diváka. Jedna z nejlepších krimi-komedií.

Superman (1993) (seriál)

Ještě, když jsem chodil do školy, tak jsem vždy utíkal po vyučování domů, abych stihnul tento seriál, na kterým jsem opravdu ujížděl, takže nemůžu hodnotit jinak, než z nostalgie za 4 hvězdy. A i teď v roce 2009 se na to občas podívám. I když dabing a i některé díly jsou stupidní, přesto je tento Superman můj nejoblibenější a i Dean Cain a Teri Hatcher jsou nejlepší Clark a Lois.

Smlouva s ďáblem (2000)

Elizabeth Hurley by každý normální podepsal cokoliv by chtěla. Vtipná komedie s výborným Brendanem Fraserem a všemi jeho ďáblem přidělenými postavami.

Kdopak to mluví 3 (1993)

Ideálně k vávoční atmosféře. Není to žádné veledílo, ale když máte vánoční náladu, tak je to příjemně stravitelné.

Kdopak to mluví (1989)

Povedená rodinná komedie na víkendové dopoledne. Dnes už je to klasika, která pobaví a neurazí

Univerzální uklízečka (2005)

Asi jako každý jsem čekal, že když se objeví ve filmu Rowan Atkinson, že to bude ztřeštěná bláznovina. Bohužel to ovšem bylo ještě horší, než jsem čekal. S komedií to nemá nic společného (nebo nechápu britský humor), spíše je to nudné drama, které se ke konci trochu rozjede, ale přesto nic moc.