Menace from Outer Space (1956) (TV film) odpad!

Psychedelický kříženec mezi Wizard of Oz a Ikarie XB-1 (ovšem asi tak 1000x horší), i když ta vznikla později.;-) A ano, mohu povtrditi, že ten jošťomilý chlapeček (ťuťu-ňuňu) je tak neskutečně na přeshubu (mírně řečeno), že spolehlivě musí působiti, jako repelent proti touze míti děti. A popis děje, k tomu ještě přidává Flashe Gordona. Ale i ty pulpové tv s. počátky blonďatého reka, jsou ve srovnání s tímto, 2001 od Kubricka. Ovšem...to je vlastně skoro vše ostatní. Tento tv film jest vskutku...hrozbou. Jen ne z vesmíru. I když...odtamtud nejspíše pocházejí tvůrci.

Mesa of Lost Women (1953)

Ne! Já tu jednu prostě musím dáti (nejraději bych dal 3 a víc), páč takto jsem neřezal smíchy od Invaders of Space. Tak šíleně debilní, že je to až mistrovské dílo. Ano, stejně jako ostatní...jsem přesvědčen, že to má na svědomí, slovutný Ed Wood jr. Byť (jak se dočtete ve zdejších komentech) ´´přispěl´´ i on, svou troškou do mexického mlýna. Viz. např. the Vypravěč;-)Ten spolu s tím ultragenitálním kytarovým riffem, je prostě...k nezaplacení. Ost by v reálu mělo asi tak 5min.:) Co se týče jistých osob ,které mají na tomto faktu doslova založenou kariéru/profil na čsfd, že hudba ve filmech jest pro ně naprosto zásadní, tak těm vzkazuji, aby si tento film pustili několikráte po sobě (i když stačí jednou, checht) a pak stále trvali na svém přesvědčení, hahahaha!!!!! Co bych tak ještě vypíchnul? Krom svých kukadel (jako zrcadel), abych už nikdy nekoukal na takovéto squosty. Ne! To bych nikdy nemohl...dopustiti. Jo, pavouka! Nebo jich bylo více? Tam je totiž ve všem takový bordel, že se v tom mexičan vyzná.;-)))))))) Já sice miluji mexickou kuchyni, leč žel Satanu, tady si ji tedy moc neužijete.:( A ta ženská, co na vás furt čumí (ne, to se nedá nazvati pohledem, ani vzdáleně hypnotickým či snad dokonce...vilným...kéž by) je další nepřiznaná special quest star. P.s. zcela očividný vzor pro ´´režiséry´´ typu Ján Novák, etc. Time Burtone...okamžitě! se přestaň flákati a udělej remake!

The Amazing Spider-Man (1977) (TV film) odpad!

To se nedá. Kdo vydržel celý tv s. a neroztekl se mu mozek, má u mě zlatého bludišťáka. Absolutně absolutní vrchol trapnosti, která nemá vůbec nic společného s vynikající předlohou.

Transformers: Poslední rytíř (2017)

Ale jo, bylo to pokoukání. Ale na nějaké propracované postavy či logiku děje, raději zapomeňte. No popravdě, tohle jest typ filmů, u kterého to ani nikdo snad nečeká.;-)

Městečko prokletých (1995)

Tak samoz, že nadhodnocuji jako nekritický fanda mistra Tesaře, ale v reálu to není nic extra ani na něj. Na 2.str., není to ani průser. Škoda, že si aspoň nevyhrál s hudbou. Většinou, když je jeho film průměr, tak hudba (ta jeho typická) to hodně zachraňuje. Ost není špatný, ale moc ho asi nebavila.:( Ještě že to udělal jen jednou, páč on určitě nemá za potřebí, dělati remaky. To už posl. 15 let nebo tak, to je hotová rakovina. Remake/restart/reboot apod., za každým rohem.

Tron: The Next Day (2011)

No, zkrátka takové milé nic k ničemu.;-) v podstatě jde o dlouhý trailer či reklamu. Tomu bych ani profil nedával, páč to by pak tady muselo býti 1000000 podobných věcí. To už bych sem spíše dal profil gamefilmu Tron: evolution.

Oko - pohled na současnost (1992) (pořad)

Z tohohle si udělali perfektní prdel v České Sodě.;-)))))))) A nejen z tohoto pořadu, pochopitelně.;-)

GENUS (1995) (pořad)

Tom_Lachtan to vystihl! ;-)