Vítejte na konci světa (2021) (seriál)

No to je úžasnéj seriál! Tam je úplně všechno! 😂 Od lidských emocich / nemocich až po všechny Efekty a defekty lidskyho života a všemožných situací 😂😂

Láska bolí (2011) (seriál)

Skvělý obsazení, skvělý příběhy, celý je to naprosto AWESOME. Proboha já chci další serie, sepíšu petici, skočím padákem, někoho zastřelím, zablokuju dopravu, cokoliv...

Partička (2011) (pořad)

Oooondraa Soookol!!!

Alias (2001) (seriál)

Absurdní. Svižný. Nesmyslný. Rychlý. Mě to baví.

Top Gear (1978) (pořad)

Nikdy jsem nebyla fanda do aut. Díky Top Gearu se to změnilo. Já tyhle tři cvoky s výbornym humorem neskutečně žeru. Včetně Stiga samozřejmě. Většina moderátorů je suchá jak studna v poušti, ale Jeremy, James a Richard nikoliv. Tři dlouholetí kamarádi, co si dělají srandu ze sebe - i navzájem. Jinej podobně laděnej seriál prostě nenajdete. A i kdyby jo.. Top Gear bude stejně lepší. :) 120/10

Cesta (2009)

Výborná kniha. Výbornej film. Už hodně dlouhou dobu jsem neviděla něco tak pochmurnýho a strašně depresivního.

Dr. House (2004) (seriál)

Všichni lžou!!

Počátek (2010)

..Vše, co je, či zdá se jen...není víc, než ve snu sen. :P Famózní, tohle mě baví, baví, baví!!

Okresní přebor (2010) (seriál)

Naprosto bravůrní nováckej seriál. Jen škoda, že je to jen pár dílů.. zato přiblblá ordinace a růžovka budou zahlcovat obrazovky ještě x let :/