Jídlo (1992)

Definovala bych to jako gastronomicko-mozkový ,,WTF" průjem. Surrealistické menu!

Klepání na nebeskou bránu (1997)

Těžké téma umírání v kombinaci s komedií, to bylo velice zajímavé. Sympatie s hlavními hrdiny od začátku až do konce. Úžasný film.

Volejte věštce (2008) (pořad)

Podobná geniálnost nočního vysílání jako EZO.TV, ač tomuhle chybí nedoceněný astroumělec Vlastík s difuzníma vibračníma kouličkama. Tady to zase naopak na plné čáře vyhrává ulhaná cikánská prasnice Jana Demeterová.

EZO.TV (2009) (pořad)

Nejgeniálnější věc nočního vysílání! Pokud neusnu vždycky se stojí za to podívat na plejádu přiblblých důchodců, kteří utrácí stovky a tisíce jen za to ,,aby zjistili svůj zdravotní stav/zdravotní stav dcery či manžela". Na tom se bavím neuvěřitelně. Rád pro lidi milující trolling. A Vlastík? Alešek? Stanley? Nejlepší! V poslední době začíná vystrkovat bavičské růžky i Alenka Pastelka!

Přátelé (1994) (seriál)

Asi nikdy nepochopím jak někoho můžou bavit tyhle tupé americké sitcomy, které jsou určeny primárně pro tlusté, nudící se, tupé, americké publikum. Stejný případ je pro mě třeba i ,,Dva a půl chlapa" nebo ,,Ženatý se závazky". Prostě mě to těžce nebaví. Humor v těchhle sitcomech mi přijde zoufale stupidní a trapný, aby to skutečně pochopil každý. Přitom jsem z generace, která tyhle věci žere. Asi jsem prostě jiná. Kloním se spíše k britskému humoru nebo k seriálům, které v sobě mají aspoň špetku inteligence a skutečného humoru.

Animatrix (2003)

Kdybych to měla shrnout - ,,Poslední let Osirise" a obě části ,,Druhé Renesance" si zařadím do své cyberpunkové ,,bible".

Animatrix: Přijímací zkouška (2003)

Nedělal mi ani tak ,,problém" ten samotný příběh, ale spíše to na mě působilo ,,divně" celkově. Grafika se mi tady oproti ostatním moc nelíbila (statické pozadí ano, postavy ne-e), příběh byl OK, ale... takové halucinogeny? To že je Matrix? Bylo to prostě divné. Kdybych to mohla já sama přepracovat, celou pasáž oblbování robota bych udělala úplně jinak. Rozhodně nejslabší povídka Animatrixu.

Animatrix: Světový rekord (2003)

O tomhle těžko něco říct. Myslím, že by bylo lepší to vidět. Grafická stránka se mi tady skoro vůbec nelíbila (moc ,,rozlítaná", hranatá... taková kterou u anime nemám ráda), ale mělo to jakýs takýs spád, ale o čem to vlastně celé bylo...? No, jednodušše mi to nijak moc Matrixovské nepřišlo.

Animatrix: Neznámé území (2003)

Oproti povídce ,,Detektivní příběh" naprosto odlišná situace - barvy, pohyb, výraznější hudba, optimismus a pohádkovost. Přišla mi něčím zvláštní, ubírá se úplně jiným směrem než ostatní povídky a to rozhodně není špatně.

Animatrix: Program (2003)

Jedna z těch slabších povídek z Animatrixu. Animace pěkná, ale povídka celkově moc mě nezaujala, přišla mi moc (a zbytečně) ukecaná.