DO-RE-MI (1998) (pořad)

Díky reprízám a jednomu nejmenovanému kanálu na Youtube si můžu tenhle análně-mozkový výplach kdykoliv připomenout a hýkat nad jeho debilností smíchy. Původně jsem tomu dala Odpad! Jenže! Tohle je tak DOKONALÝ zdroj neuvěřitelně idiotské zábavy, nad kterým člověk kroutí hlavou, že nelze jinak, než dát čistých 5 hvězd.

Sbal prachy a vypadni (1998)

Tak výběr tohohle filmu byl náhodný. Rande naslepo. A krásné rande! Zamotané, ujeté, akční, vtipné, prostě... Super! P.S.: Být umlácen k smrti něčím velkým, černým, gumovým... asi nebude zrovna nejpříjemnější a nejdůstojnější, heh.

Černá labuť (2010)

Psychárna - aneb proměna hodné maminčiny dokonalé holčičky v bestii uvězněnou ve svém psychosvětě, a to vše na pozadí Labutího jezera. To je to jediné, co lze o tomhle říct - ne, protože by to bylo špatné - právě naopak. Omračující.

Zjizvená tvář (1983)

Tohle jsem ve svém hyperdlouhém seznamu ,,Must See Filmů" měla hyperdlouho. Až do teď. Co o tom říct? Příliš dlouhé. Ale zas tak moc mě to kupodivu neštvalo. Vlastně mě na něm neštvalo nic konkrétního. Štval mě spíš fakt, že jsem rozbitá a že mě bolí člověk a že u toho musím ty skoro 3 hodiny ,,trpět". Ale to jen tak na okraj. Tenhle film si narozdíl od ostatních gangsterek na nic nehraje, do všeho jde po hlavě. Má to šťávu, má to vtip, ta osmdesátková hudba tomu dodává šmrnc a pulzuje to po celý film, není to utahaná nuda jako Kmotr (pardon, je mi skutečně líto, že se před vámi budu asi vyjímat jako úplný neznaboh a primitiv, ale ten film mě absolutně nezaujal a ani nebavil). Pacino výborný, to je samozřejmost. Bez něj by ten film byl sotva čtvrtinový. Jasně, není to bezchybný film - já jsem spíše člověk zaměřený na hloubavé filmy kde se moc vztahů mezi lidma nevyskytuje - takže občas mám z podobných gangsterek v postavách úplný guláš (kór, když jsou to skoro všichni obtloustlí boháči ve stejných oblecích a i ty jména zní třeba podobně). Vzhledem ke své délce to opravdu místy nudí, ale u tohohle vám zaručuju že po chviličce nudy přijde zase správné nakopnutí a další jízda. Epický závěr ve stylu ,,SHOOTFUCKINEVERYTHINGTHATFUCKINMOVES!!!" je jeden z nejepičtějších v tomto stylu. Kultovní hláška už nezapomenutelná. Suma sumárum - velmi kvalitní gangsterka o zlých hoších, která má pár mušek (ale záleží na každém - někdo právě ty drobné mušky miluje!).

Výtah smrti (2001)

No to byla tak něuvěřitelná blbost. Ale co z toho pamatuju, tak jsem se tý přiblblosti občas zasmála, takže aspoň nějaký pozitivum. :D

Braindead - Živí mrtví (1992)

Masakr největšího kalibru jaký jsem kdy měla tu čest vidět. A mě se to táááááák líbilo. Muhehehehehehe.

South Park: Peklo na Zemi (1999)

Už jsem o něm hodně slyšela, však zkouknout jsem ho zkoukla teprve nedávno. Lidi - zvěsti nelhaly. Je to prdel k popukání a některý hlášky se vám do paměti vryjou jako nic. //Po třech letech edit: Viděla jsem znovu, spousta toho již byla pozapomenuta a hvězda byla ubrána. Chápu své předešlé nadšení - tehdy jsem viděla jen díly do zhruba 6. série. Teď mi to nedá nesrovnávat s humorem a "vyspělostí" nových sérií, které jasně zvítězily nad starými (a to včetně tohoto filmu).

Tetsuo (1989)

Japonci byli, jsou a obávám se že i budou divní. To je všude samá japonská prasečina. A tohle je teda už uber prasečina. Není nad cyberpunkové skoroporno aneb jak podotkl můj drahý přítel k jedné scéně: ,,Tomu teda říkám někoho totálně rozmrdat!". Ale líbilo se mi to. :D

Vincent (1982)

Už tehdy dal šílený chlapík Tim světu najevo, že ještě s lecčíms morbidním přijde.