• Fantasy

Hra o trůny - Za Zdí (2017) (epizoda)

Rozhodně jeden z nejlepších dílů seriálu. Noční král neměl chybu.

Saw: Hra o přežití (2004)

Velmi povedený film díky dvoum hlavním postavám, které zahrály úžasné výkony díky kterým tento film překipuje pořádnýma morálníma dilemata, kvůli čemuž musí!! být divák v neustálem v napětí !!! Vyvrcholení bylo velmi překvapivé a tento film se mi velmi líbil.

Zodiac (2007)

Mě detektivní filmy moc nelákají. U Zodiaca jsem se ale překonal a tento film jsem si pustil. Fascinoval mě výkon herce Jeaka Gillenhala, který se do role opravdu vžil a předvedl roli neohroženého novináře opravdu skvěle!! Ostatní herci nezůstávají pozadu a společně tvoří velmi povedený film.

Tři veteráni (1983)

Pohádka mého děství. Tento film jsem viděl více jak 20krát a dodnes na ní rád vzpomínám.

Strážci Galaxie (2014)

Tento film jsem velmi dlouho odkládal a velmi toho lituju. Rocket a Groot velmi oživují tento film a vytváří velmi zábavnou atmosféru. Kloubouk dolu. James Gunn stvořil jeden z nejlepších filmů společnosti Marvel.

Rychle a zběsile 8 (2017)

Pro mě (zatím) nejlepší díl této série. The Rock a Jason mě nejednou rozesmáli. :-D

Rychle a zběsile 5 (2011)

Akce a výbuchy všeho možného tomuto filmu jenom prospělo !! :-D

Lady Gaga - Judas (2011) (hudební videoklip)

na tento klip se dívám jen kvůli Darylovy :-D

Hra o trůny (2011) (seriál)

Jon, Cersei, Tyrion = 100% výkon. Úžasná atmosféra, skvěle zahrané postavy a Jonovi úžasné vlasy.