• Krátkometrážní

Contratiempo (2016)

Pře zhlédnutím tohoto filmu jsem si říkal: ,, To mě asi nebude bavit. Zase nějaký ubohý thriller.." Po pokoření filmu této věty, kterou jsem možná vyslovil velmi lituji. Tenhle snímek je naprosto skvělý. Divák, který se kouká na tento film si myslí, že ví kdo je pachatel . Jenže mu film dá takovou facku a řekne: ,, Tak ty si myslíš, že to je on, jo? Chudáčku, ha ha ha!". Později už se objeví další podezřelí. Já jsem si jako divák myslel, že už je to opravdu on na sto procent. Vykonavatel vraždy. Viděl jsem ho jak tu bere tu sošku... Ale poté jsem zjistil, že mě celý film klamal. Celý snímek mi překládal lež. A to se mi líbilo. Nutil mě abych se dokoukal do konce... Tento film je (podle mě) povinnost všech diváků filmu. Je to skvost, který si s radostí pustím ještě jednou. Dávám poklonu Španělským tvůrcům za to, jaký majstrštyk vytvořili.

Muž z Vysokého zámku (2015) (seriál)

O tomto seriálu jsem věděl poněkud dlouhou dobu předtím než jsem ho zhlédl. Plánoval jsem se na něho podívat. Ale jaksi jsem se k tomu nedostal. Vlezli mi do toho jiné filmy či seriály. Nepsal bych ale tento komentář kdybych seriál nepokořil. Jsem rád, že jsem se k němu konečně dokopal. Učinil jsem správné rozhodnutí...Všem hlavním postavám seriálu jsem nepřál smrt. Při velmi napjatých scénách jsem si klekl. Sepjal ruce a vyslovil tato slova: ,, Bože, prosím ať přežijí." Většinou Bůh má slova vyslyšel... Tohle jsem hlavní co bych řekl. Dále můžu vyzdvihnout výbornou kameru, kostýmy, herecké obsazení a tak dále. Sice bych neplýtval slovy. Ale neudělám to . Doufám že jsem svůj názor na tento seriál pořádně vyložil. Bylo to upřímné.. Dávám seriálu 9 z 10 filmů vytvořené mužem z Vysokého zámku..

Muž z Vysokého zámku - Fallout (2016) (epizoda)

Dávám klobouk dolů! To co se v této epizodě stalo jsem vůbec nečekal. Vytrhlo mi to dech. Opravdu výborný díl... Vážně se těším na třetí sérii:-)

Coco (2017)

Coco je překrásný animovaný film. Ne jenom vizuálně ale i zvukově. Zasmál jsem se u něho. Ukápla mi sem tam slza. Párkrát jsem si zazpíval.. No, španělština je pro mě jako španělská vesnice... Výslovnost by byla hrůza!! Tak, jsem si ty nádherné písně jen broukal. Zkrátka hodně dobrý kousek, který všem doporučuji zkusit. Díky němu jsem se navrátil zpátky do svých raných dětských let. Děkuji filme. Dávám ti 90%, amigo!

Muž z Vysokého zámku - Detonation (2016) (epizoda)

Velký výbuch!!! Přežil to vrchní inspektor? Zůstane naživu Frank? To ještě nevím... jsem zvědavý jak se to dozvím v posledním díle druhé série:-)

Smash Mouth - All Star (1999) (hudební videoklip)

Taková pohodová skladba, která ve mě vyvolává nostalgii. Ach to byly časy...:-)