• Krátkometrážní

Boj sněžného pluhu s mafií (2014)

Začátek filmu byl pro mě nudný. Takový nemastný neslaný. Nevěděl jsem jestli film celý zhlédnu. Pořádně jsem nechápal o co tam jde. Nemohl jsem vydržet. Zavíral jsem víčka. Dal si nohy na židli a málem bych usnul kdy se nestal zázrak. Tento snímek se začal pořádně rozjíždět. Začala akce. Začalo napětí. Pomstí otec syna? Zemře? Přežije? Tohle vše naštěstí vydrželo do konce snímku. Tak, nakonec jsem rád, že jsem ho celý zhlédnul... Za hodně pomalý začátek a o hodně lepší zbytek dávám známku 88,6%!!

Padesát odstínů šedi (2015)

Nejprve krátce shrnu příběh: Jedna holka jde na rozhovor s podnikatelem Christianem Grayem. Padnou si do oka. Pak ta holka s Grayem jde do jeho domu. Tam jí ukáže jeho sbírku sexuálních pomůcek a podobně... Tohle by po příběh stačilo. Před zhlédnutím tohoto filmu jsem si myslel, že tento snímek položím na lopatky. Úplně ho ,,zničím" pomocí slov a udělím známku odpad!. Jenže se tak nestalo. Ze začátku mi přišlo vyprávění příběhu moc rychlé. Přišlo mi, že chtějí tvůrci filmu co nejrychleji přestoupit k té erotické části filmu, která je ta delší. Při některých částech jsem se trošku nudil a někdy jsem si ukazoval na hlavu a při této akci pronesl tato slova: ,, Pane bože. Co to má být? To nemyslí vážně, že?" Naštěstí těchto slov bylo při koukání málo. Mimochodem kamera byla dobrá. Hlavně při milostných scénách. Hudba se k filmu hodila. Herci se dobře zhostili svých rolí. Ale jedna věc mě vadila na obsazení. Ta holka když se vysvlíkla, připadala mi vyzáblá...To je jedno. Tento snímek bych nikomu nedoporučil. Nikdy si ho nechci pustit jednou. Uděluji s čistým srdcem hodnocení 72%.

Comeback (2008) (seriál)

Tento seriál si můžu pustit pořád znova a znova. Nikdy mě neomrzí. Pokaždé se u něho popadám za břicho. Nepřipadají mi postavy a hlášky trapné(Prostě Ozzák je borec!) Zkrátka bych nic nevytkl... Snad jen to, že seriál má jenom dvě série. Zasloužil by si více dílů....Tento nový Husťan obsahuje 98% alkoholu.

Zachraňte vojína Ryana (1998)

Dlouho jsem plánoval, že se na tento film podívám. Až dnes jsem tak učinil. Takže, shrnu své dojmy z filmu: Hudba a Kamera byla výborná. Herci se na jedničku zhostili svých rolí. Zkrátka hodně dobrý film. Ale určitě se ptáte proč jsem tedy filmu nedal pět hvězd když se mi tak líbil. No, mám takový problém. Když ten kapitán, kterého hraje Tom Hanks umřel.. Nebylo mi ho vůbec líto. Zkrátka jsem reagoval větou plnou ironie : ,, No..Dobrý...Ach, jo....on...zemřel. To je smutný." Myslím si, že film kterému bych dal pět hvězd mě musí více dostat.. Vojíne, hodnotím 60%!!

Nedotknutelní (2011)

Tento film mi doporučil zhlédnout kamarád. Říkal: ,, Jeto nádherný film a taky se u něho zasměješ! Pusť si ho!" Já jsem odpověděl: ,, jo pustím..." Dlouho jsem svůj slib nesplnil. Ale nakonec se stalo. Zhlédnul jsem film Nedotknutelní. Měl jsem velké očekávání. Film mě trochu zklamal. Čekal jsem, že se budu popadat za břicho. Nestalo se. V celém filmu jsem se nebavil a lehce na něj zapomenu. Invalidní vozík se otočil o 70%!!!

Americká krása (1999)

Já nejsem žádný milovník romantických filmů. I přesto jsem ho zkusil. Film se mi docela líbil. Byl zajímavý. V žádné vteřině jsem se nenudil. Nemám co vytknout. No, možná jednu věc. Tento snímek mě ,,nesloužil" aby si zasloužil plné procentuální hodnocení. Drahý filme, dávám ti 93%

L. A. - Přísně tajné (1997)

Film ,, L.A. Přísně tajné" je americká kriminálka z 50. let, která mě dokázala zabavit. Herci se zhostili výborně svých rolí. . Hudba se dá poslouchat. Dá se na film koukat. Nejsou zde žádné trapné scény. Zkrátka za tuhle vraždu dostanete 95%, pane.

Klub rváčů (1999)

Že existuje film Klub Rváčů jsem dávno věděl než jsem ho zhlédl. Proč jsem to zhlédnutí neučinil dříve? Neměl jsem potřebu. Jednoho dne jsem ho přesto zkusil.. Tento snímek není normální! To ,,normální" nemyslím ve smyslu, že je film špatný ale že je jedinečný. Diváka dokáže upoutat. Žádný podobní snímek tomuto jsem neviděl. Bavil jsem se od začátku do konce. Tento film bych doporučil všem zhlédnout. Zhlédněte ho nebo vám namlátím za 100%. Ale teďˇvypadněte!!!!

Prokletý ostrov (2010)

Při začátku filmu jsem neměl ponětí na co to koukám. Po chvilce se snímek zlepšil. Začal jsem se orientovat. Ke konci mě film nudil a myslel jsem, že ho celý nezhlédnu. Konec mě hodně překvapil. Nečekal jsem to. Příběh zde nebudu psát. Stejně si ho někde najdete nebo ho zjistíte pří zhlédnutí filmu, které silně doporučuji. Chvíli jsem se rozhodoval jestli filmu nedám plné hodnocení. Po půl hodině jsem rozhodl pro čtyři hvězdy. Bylo to těsné... Celkové moje hodnocení: 89,9% Hudba: 9/10¨ Efekty: 10/10 Kamera: 9/10 Obsazení: 7/10¨ Děj: 8,6/10

Hubert a Staller (2011) (seriál)

No na tento seriál jsem přišel jen tak náhodnou. Seděl jsem v křesle a opíral si dolního končetiny o židličku. Při této ,,namáhavé" práci jsem okem poohlédl na obrazovku televizoru. Konkrétně na televizní stanici ČT1. Pří druhém kouknutí na televizi jsem spatřil nějaké dva policisty. Řekl jsem si: ,, Co to je za kravinu?" A nechal jsem to být. O pár měsíců později můj táta nahrával tento seriál na disk. Zamumlal jsem si pro sebe: ,, Tak bych to mohl zkusit..." Této věty jsem vůbec nelitoval. Takový zábavný, humorem prošpikovaný kriminální seriál. /SPOILER/V každém dílu někoho zabijí...Doporučuji všem tento seriál zkusit!! Celkové moje hodnocení: 92% Hudba: 7,8/10 (Pohodová..) Scénář: 9/10 Kamera: 9/10 Obsazení: 7/10 Efekty: 8/10