• Krátkometrážní

John Wick (2014)

..BUM! BUM! PIF PAF! PRÁSK! "Ozvala se pistole Johna Wicka, která poslala již hodně lidí na věčnost. I mladého rusáka, který zabil psa a ukradl auto jednomu z nejdrsnějších zabijáku vůbec, kterýmu při zabíjení hraje příjemnej soundtrack. Dávám 12/10 ( FeelsGoodMan Clap)

Who Killed Captain Alex? (2010)

Hodně dobrý film. Skvělé filmové efekty jako z hollywoodských snímků a dech-beroucí scénář. Výborná kamera a kostýmy. Tohle musíte vidět. Rozpočet byl cca jen 200 dolarů (Možná jen na kameru XD) ale to není poznat(smajlík)! Skvělá práce vy uganští čokoládoví méďové:-) Dávám 8/10 !

Bohemian Rhapsody (2018)

Bylo nebylo v jednom malém domě v Londýně. V něm žila jedna přistěhovalecká rodina ze Zanzibaru. Jeden jejich mladší člen měl o cca tři zuby navíc, které mu umožňovaly mít talent na zpěv. Mladý Fredy (btw tak se jmenoval) chodil za ,, kamarádkama" do baru poslouchat pravou ROCK´N´ROLLovou hudbu. Zpěvák té skupiny, která bavila mládež v tom baru, kde svůj čas trávil Fredy odešel hned po vystoupení do jiné skupiny. Fredy byl této události přítomen a ukázal zbývajícím členům skupiny svůj talent. A už to jelo Natáčel hudbu s kapelou Queen, pak BŮM BÁC A DOSTAL AIDS A KONEC!!!!!!!. So... Film mě nehorázně bavil. Dokonce jsem uronil slzu při konci filmu,což se mi hodně dlouho nestalo. Naposledy možná u Titanicu, když mi bylo asi 6 let. Rami Malek Fredyho ztvárnil naprosto výborně. -Poklonu skládám i jiným zúčastněným . Režisérovi, kameramanovi a podobně. Tohle určitě bude mít pár Oscarů za tento rok na svém kontě. O tom vůbec nepochybuji. Jestli se mýlím a páni z Lon Angeles se na tento film vykašlou tak je s radostí pošlu do h*jzlu a do prd*le! Protože tohle velmi kvalitní film. Dávám 8,5/10!

Maniak (2018) (seriál)

Procházel jsem stránku na níž sleduji seriály a tam najednou vidím okénko se seriálem ,, Maniac". Zaujala mě svoji krásou Emma Stone, tak jsem si řekl: ,, Proč ten seriál nezkusit. Byl docela ,,fresh". Jeden den starý. Po cca 12 sekundách jsem se do tohoto seriálu pustil. Začátek byl takový roztahaný. Poté se to trochu zlepšilo. Začínal jsem se neskutečně bavit. Dále se to začalo opakovat. Tempo zpomalilo a nastalo dobré zakončení. Tento seriál bych si klidně ještě jednou pustil. Docela mě celou svou stopáž bavil (FeelsGoodMan). Tak... 7/10 (Hudba: 7/? Střich s ch a né h: 8/10 Make-up: 8/10 vfrzwref: 2/10 chdvgwejh: 4/10 (vhdhgdhdbhchcq......)

BlacKkKlansman (2018)

/-CENZUROVANÁ VERZE KOMENTÁŘE PRO ČSFD.CZ-/Před navštívením biografu jsem si říkal: ,, To bude *píp* ty *píp*!" Jenže to nebyla *píp*. Bylo to *píp* vážný. To jsem *píp* nečekal. Ale stejně mě to *píp* neštvalo. bylo to *píp* *píp*. Doufám , že jsem *píp* řekl vše co jsem měl na srdci. Děkuji. Moje Hodnocení: 7/ 10. ( Boty režiséra : 9/10 kostýmy: 8/10 Líčení: 7/10 Vtipy: 3/10 Účes kameramana: 10/11 Sprostá slova: 8/10 Nevím co ještě: 5/10)

Vůně ženy (1992)

Naprosto jsem uchvácen. Tohle byl film! Vůbec jsem se nenudil. Příběh mi přišel originální ( Ehm..Blek Pantér by se měl co učit :D) . Pan Al Pacino i jiní herci odvedli výbornou práci. Samozřejmě i ostatní ,,neviditelní" lidé ve filmu to nepokazili :-). Tenhle snímek jsem určitě neviděl v mém životě naposledy(Možná..). Dávám: 8,7/10! FeelsAmazingMan

Avengers: Infinity War (2018) odpad!

,,Pustil jsem, zkusil jsem, dokoukal jsem. Začal jsem přemýšleti zda jsem to musel vykonati.Nejspíše musel. Nehněval bych se kdyby vševědoucí bůh mě od této chvíle ochraňoval od všeho zlého jako je toto. Prosím!"- cesky_hrac, po dokoukání Avengers: Infinity War.

Bastardi 2 (2011)

Musím říci, že tohle bylo lepší. Dalo se na to v pohodě koukat i docela jsem se bavil. Ale vadilo mi tam spoustu věcí. Moc dlouhé záběry kamery. Myslím si že kameraman Ondřej Konvička(Tedy ehm.. Milan Hodek) si řekl: ,, Tak proč bychom tu kameru hodit do auta a udělat až 11 sekundový záběr?! To zní dobře.! Jen se klepej ty kamero! Ještě ještě. Tak ukážeme tu pořádnou akci! Sice se divák bude těžko zorientovávat ale to nás nezajímá!" A ještě... Celý film mi připadal laciný. Myslím si, že kdybych vzal své kamarády a nějaké jiné osoby tak zvládnu natočit své ,,Bastardy" na svůj aligátor. Chrrrrrr! FeelsWeirdMan. Dávám 4/10! Post scriptum: Ehm. Já vím, že jsem psal že si raději nepustím žádný další díl. Jenže o prázdninách je taková nuda (LHÁŘI! Když se nudíš tak něco dělej 4head!)

Bastardi (2010) odpad!

Dneska jsem si řek´, že si pustím nějaký ten šťavnatý filmeček. Snímek Bastardi mě zaujal díky poměrně vysokému hodnocení na csfd a očekával jsem, že mě film bude stejně bavit jako většinu lidí. . A stalo se. Dělalo se mi špatně z toho jak byl film dobrý. Herci se na výbornou zhostili svých rolí. Scénář byl rozsáhlý a vůbec tam nikdo nikoho nechtěl kouřit. Prostě bomba. Tenhle film mě tak bavil, že si radši nepustím další díl (Smajlík). Dávám krásných 0/10.

Trpaslík (2017) (seriál)

Začnu takovým klišé. Před shlédnutí seriálu jsem myslel, že to bude zase další česká kravina u které si budu chytat za hlavu a říkat: ,, Co? To jako nemyslí vážně?!". No, abych pravdu řekl, byla to opravdu pořádná kravina, která mě bavila. Tohle by bylo pro úvod. Takže, teď převyprávím celý příběh(Mohli byste si to přečíst v části OBSAH ale když chcete jinou ,,lepší" verzi..) : Je jeden típek, který má sakra rád hodně hip- hop. Jednou si takhle jde do školy a tam na zahradě vykope čistě náhodou trpaslíka, který plní přání. On si přeje být černej ne jako bota ale jako čokoláda. Takže se z něho najednou stane ne*r.. No, to slovo na N v seriálu zazní snad padesátkrát. Ale já jsem korektní člověk, tak bych ho nenazýval slovem na N ale oslovoval bych ho slovy ,, čokoládový méďa". Lepší ne? Takže ten čokoládový méďa se nějak dostane domů rmfoirfmiorpenf rfoipůqf.. Kašlu na to! Nechce se mi to psát. Čím víc stárnu tak jsem línější a línější (FeelsBadMan) . Prostě se mi seriál líbil . Byl tam čokoládový méďa. Dávám 7/10 a nazdar! Počkat on tam ale nebyl asiat....