• Krátkometrážní

Hologram pro krále (2016)

Tento film jsem našel čistě náhodně. Zaujal mě jeho název. Bude to jistě zajímavý film, pomyslel jsem si. Příběh vypráví o americkém obchodníkovi, který má přednést prezentaci samotnému králi Saudské Arábie. Pozná krásnou doktorku, která mu vyléčí.... Na zbytek se podívejte sami. Mně se film osobně líbil ale nebavil jsem se v celém filmu. Některé části mi připadali ,,suché". Celkové moje hodnocení: 76% Scénář: 7,5/10 Kamera: 10/10 Osazení: 6,9/10 Efekty: ?/10 Hudba: 7,1/10

Kmotr II (1974)

Opět se setkáváme s Michaelem Corlonem. Nahradil místo za svého otce v rodině. Je kmotrem. A dál... se na to podívejte sami. Nádherný film, který vám nesmí chybět ve vaší filmové sbírce. Hodnocení: 100% Děj: 10/10 Obsazení: 10/10 Kamera: 10/10 Efekty: 10/10 ( Moc ve filmu nejsou ale..) Scénář: 10/10

Odstřelovač (2007)

Odstřelovač je akční film s nepředvídatelným příběhem. Zapnul jsem počítač. Zapnul film a díval se. Ze začátku si říkám: ,, Super! Starého hrdinu najdou a řeknou mu, že mají pro něj práci. A hodí se na to jenom on. Hrdina přemýšlí. Přistoupí na to. A pak..." Film mi vyrazil dech. Všechno se ,,pokazilo". Můj dosavadní pohled na film změnil. Ptáte se co se stalo? To zjistíte po zhlédnutí filmu. Film bych doporučil!! Hodnocení: 82% Děj 8/10 Kamera: 6/10 Scénář: 7,5/10 Efekty: 9,3/10 Obsazení: 8,6/10 Hudba: 5,3/10

Nespoutaný Django (2012)

Nespoutaný Django. Film od Quentina Tarantina, který jsem viděl již dvakrát. Plně vám zaručuji že, se budete od začátku do konce bavit. Django má příběh plný akce a krve. Tarantino se zase vyřádil.... Tento film mohu plně doporučit !!!!

Matky na tahu (2016)

Matky na tahu. První minuty filmu byli zábavné. Obyčejná americká komedie, pomyslel jsem si. No, ale poté se to zhoršilo. Samé trapné a neslušné vtipy. Tupý děj....A mnoho dalšího. Ale abych tento film jenom neodsuzoval tak bych sem přihodil jednu věc, která se mi líbila: kamera, herecké obsazení a že to nebylo moc dlouhé. Nemohu tento film doporučit!!! Moje celkové hodnocení: 20% Kamera: 3/10 Obsazení: 2/10 Scénář: 0/10 Efekty:0/10 Hudba: 0/10

Kmotr (1972)

Když jsem poprvé slyšel název Kmotr. Nevěnoval jsem tomu pozornost. Zahrál jsem si počítačovou hru Mafii a poté jsem se začal zajímat o mafii. Hodně jsem slýchával Kmotrovi, že je to nádherný film. Řekl jsem si proč ho nezhlédnout. Usadil jsem se do křesla a koukal se na můj televizor.. Napínavý příběh Michaela mně do poslední vteřiny filmu nenechal odejít od televize.. Takže, mohu tento film plně doporučit!