• Krátkometrážní

Méďa 2 (2015)

Absurdní, sprostá a nechutná komedie, kterou si rád pustím ještě jednou. Dávám 9,3/10.

Město bohů (2002)

Město bohů je film, který mě bavil a udělal mě nerozhodným. Mám dát čtyři hvězdy nebo pět? Myslim, že již znáte odpoveď. Tento film bych mohl doporučit ke zhlédnutí. Dávám 8/10.

Tvář vody (2017)

S tímto filmem jsem naprosto spokojený. Dokonce předčil má očekávání. Neprve jsem byl skeptický kvůli celkovému hodnocení Poté mě více navnadila americká filmová akademie, že udělila čtyři oscary. V minulých letech jsem nesouhlasil s udělením oscara za nejlepším film . Ale v připadě The Shape Of Water souhlasím bez žádných připomínek. Tomuto snímku uděluji známku 9/10.

V temnotě (2011)

Jak bych tento film popsal? Jako mnohem lepší ,,Schindlerův seznam". Proč ho s ním srovnávám? Protože se oba tyto filmy zabývají událostmi druhé světové války. Nározdíl od Schindlerova seznamu, kde mi židů bylo jedno mě bylo ve v tomto filmu líto. Přišel mi takový více realičtější něz onen film od STÍVNA ŠPILBERGA. Zkrátka tento film si rád ještě pustím jednou. A to s radostí! Dávám 9/10

Tři billboardy kousek za Ebbingem (2017)

Koukám na výsledky oscarů a co nevidím. Tři Billboardy kousek za Ebbingem získali dva oscary. Nějaké nejlepší role.. Tohle mě už opravdu převědčilo si tento film pustit. A... celý film mi připadal takový nemastný neslaný. Zdál jsem mi jako by mi někdo dal Svíčkovou, knedlíky a maso ale jenže bez omáčky. Což ta je důležitá! Přiznávám, že při scénách ,,bum do hlavy" jsem zvažoval na plným hodnocením. Ale ten úžas se postupně vytratil jako moje peníze při slevách na herní platformě Steamu.. Tento film si zkrátka nikdy znova nepustím. Ale kdybych neměl na výběr, tak ho ,,přežiji". Byl jsem z filmu zklamám. Dávám upřímných 4/10.

Mechanický pomeranč (1971)

Příběh vypráví o Alexi deLargeovi , který poněkuď nezákonou cestou si užívá život se svou partou. Při jednou vloupaní a nehodě s nějakou paní a obrovským uměleckým dílem ve tvaru mužského přirození ho ta parta zradila. Praštili ho jakousi lahví.. Poté nastoupil do vězení a pak experiment... Nejsem tady přece abych převyprávěl příběh! Jsem tady abych film zhodnotil.! Takže co bych řekl k tomu jak se mi film líbil: Ze začátku do konce mě film nehorázně bavil. Co vím potřebuju?! Nic. Náramě jsem si tento film užil a rád si ho užiji i po druhé , potřetí... Dávám 98%!!

Mlčení jehňátek (1991)

Začátek filmu byl pomalý. V prostředku se to rozjelo. A konec byl boží. Tento film jsem si užil. Nelituji, že jsem mu věnoval 119 minut mého pozemského života. Musím pochválit výborné herecké výkony herců. Zvlášť Anthony Hopkins jako Dr. Hannibal Lecter byl výborný. Jsem s filmem zcela spokojený. Dávám 90%!

Osvícení (1980)

Já miluji hudební tvorbu mé nejoblíbenější kapeli slipknot. Nevydržím ani jeden den abych si nepustil jedinou skladbu. Proč ale zde mluvím o nějakým SlipKnotu. Protože klip na skladbu ,,SPIT IT OUT" je silně inspirovám tímto filmem. Právě ten klip mě přiměl abych se podíval na film Osvícení. Teď bych se stručně vyjádřil k filmu: Já se na horrory moc nedívám. Já si pod pojmen ,,horror" představuji brutalitu, násilí, krev, vraždu. Ale tento film byl jiný. Sice se zde vyskytovalo nasillí a krev. Ale jen v malém množství. Film se spíše snažil abych se bál než pozvracel. Po celou dobu filmu jsem měl takový svíravý pocit na srdcí. Bál jsem se. Smekám velkou poklonu tvůrcům. Není zvykem aby u mě film vyvolal strach. Zvlášť takhle ,,starý".. Opravdu hodně dobrý film, který si s radostí ještě jednou pustím. Dávám 93%!

Taxi (1998)

Taxi jsem už viděl mnohokrát .A rád si ho pustím ješte jednou. Nikdy se mi neomrzí. Už ho znám celkem nazpamět. Tento film mohu doporučit všem, který mají rádi komedie.