Sherlock Holmes (2009)

Na úvod musím podotknout, že moc neznám původní zpracování Sherlocka Holmese z let dávno minulých, pouze vím, že měl co dočinění se psem baskervillským, dále, že je to britská legendární postava a neuvěřitelně chytrá postava, která rozluští i ty nejzapeklitější hádanky. Od nového Holmese jsem tedy nevěděl co čekat, tvorbu Guyie Ritchieho mám rád, ale už od začátku sledování jsem si říkal jak tohle dopadne - myslím tím jak to bude zpracováno. A vida, byl jsem velmi potěšen, měl jsem efektní zpracování různých soubojů, geniálního Sherlocka v podobě Downeyho a tak trochu chudáka Watsona, který si s Sherlockem rozhodně užil (Jude Law). Zpočátku jsem věřil, že Blackwood má co dočinění s temnou silou, ale na konci mě bylo vše vysvětleno. Sherlock tu vystupuje jako génius, který příjde opravdu na cokoliv. Filmu nechybí vtipné scénky a celkový dojem je více než dobrý. Zpracování na jedničku - přemýšlel jsem o plném hodnocení, ale myslím, že ty 4 hvězdičky jsou zcela na místě. Ritchie se opět předvádí v plné kráse!

Bláznivá dovolená v Evropě (1985)

Rodina Griswoldů tentokrát po Evropě prožívá další celou řadu svízelných situací. Film je opět vtipný a zábavný!

Vánoční prázdniny (1989)

U Vánočních prázdnin jsem se vždy výborně bavil. Je to založený tak trochu na držkopádným humoru, ale ten v tomhle filmu funguje perfektně! Samozřejmě nejsilnějším charakterem komedie je Clark, kterému se ostatně stává i nejvíc potíží a trablí. Spousta trapasů, vtipů a krkolomných situací dělají tuto komedie opravdu jedinečnou.

Mr. GS (2008) (pořad) odpad!

Tak tohle opravdu ne. Show není ničím přínosná a je velmi nudná!

Nová dobrodružství Medvídka Pú (1988) (seriál)

Medvídek Pú je nekrásnější Disneyho pohádka, koukám na znělku a málem by mi ukápla nostalgická slza! Nejraději jsem měl Púa, Tygra a sysla a neměl jsem moc rád Králíka a Kryštůfka Robina.

Willy Fog na cestě kolem světa (1981) (seriál)

Neskutečný animovaný elegán a sympaťák na cestě po celém světě, to se mi nemůže nelíbít! Jako malý kluk jsem měl tenhle seriál opravdu velice rád a vždy jsem ho s chutí sledoval. Byl pro mě i něčím přínosný a toho si u filmů nebo seriálů cením nejvíc!

Beverly Hills 90210 (1990) (seriál)

Tudu dudu, tudu dudu... :-D úvodní znělku zná téměř každý z nás a kdo neznal Branda, Dylona a spol jako by neexistoval. Byl to jeden z těch seriálů na, který se ještě dalo alespoň chvilku normálně dívat, ikdyž to vlastně nebylo ničím vyjímečné, tak to ve své jednoduchosti to bylo okouzlující.

Škola zlomených srdcí (1994) (seriál)

Útok na emoce diváka, zápletky jsou poměrně možná zajímavé, ale jako celek je to špatný, dost špatný.

Super Mario Bros. (1993)

Geniální plošinovka Mario zasáhla snad hráčské srdce každého, ať už PCčkáře nebo konzolisty. A ty nesčetné počty variací a pod druhů udělali z Maria legendu. Bohužel tenhle film je znatelně podprůměrný, kdyby se více držel původního konceptu byla by to jistě originálnější a zábavnější. Takhle je to slaboduchý film, nemůžu si pomoct.